2733
2739
عنوان

میشه شغل خودتون و همسراتون رو بگین و بگین راضی هستین یا ن..؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دبیرحق التدریس اموزش پرورش بودم یک سال.ولی تو شهردیگ.بچمم توشهرخودم پیش مامانم بود.چهارروزاونجابودم. ...

ببخشید من کارم خدمت به مردمه خودم انتخاب کردم که عشق ولذت می برم ولی درراین حرفه بعضی ها انتقاد گر هستند نمی بینند که نصف هزینه قیمت رامی گیرم که به شدت اذیتم می کنند

2728
کارتون چیه؟

نمی تونم بگم ولی خیلی پشتم دعای خیره ولی متا سفانه انتظار بعضی ها ازمن خیلی زیاده شده همه می گن خودت بد یاد دادی ولی دست خودم نیست خوشحال می شم به مردم خدمت کنم حالا سوال من اینه که مسئولیتی را که خداوند به من داده را کم کنم

نمی تونم بگم ولی خیلی پشتم دعای خیره ولی متا سفانه انتظار بعضی ها ازمن خیلی زیاده شده همه می گن خودت ...

خودت میدونی عزیزم.منکه نمیدونم کارشماچیه .شماخودت هستی ووجدانت.من توکارم واقعا مسولیت پذیربودم.تصمیم باخودته دوستم ک چطورباشی

2738
خودت میدونی عزیزم.منکه نمیدونم کارشماچیه .شماخودت هستی ووجدانت.من توکارم واقعا مسولیت پذیربودم.تصمیم ...

همین زیادی مسئولیت پذیرم تا مثلا یک اتفاق کوچیک می افته که سالی یک بارکوتاهی کنم صداشون در می یاد دیگه نمی دونند با با من هم بچه وزندگی دارم

راننده 

سخته ولی درامدش خوبه 

اابته شوهرم یه سره داره کار میکنه و زحمت میکشع

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

شوهرم بیل مکانیکی داره درامدش هم خوبه خداروشکر اما استهلاک کارش خیلی زیاده و تایم کارش طولانی و سخت و سنگینه تازه تو جهنمه اهوازم کار میکنه بیچاره

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706