2733
2739
عنوان

فردا وارد چهل هفته میشم ولی خبری نیس هنووووز😔

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم پیشم نیس خونه بابامم ی ماهه ندیدمش😔 دلمم براش خیلی تنگ شده ولی خب برا زایمان میتونه بیاد فقط

چقد شبیه منی

من روز اول از هفته ی چهل و دوم اونم ب زور دوروز بستری و آمپول فشار زایمان کردم. منم دوماه اخر رو رفتم خونه پدرم اما اشتبه کردم چون دوماه رابطه نداشتم و همین شرایط رو بدتر کرده بود

اگ بچت درشته سزارین کن

بچه من دیگ چاق شده بود و ب زور زاییدم بعد ده روز افتاد تو Nicu

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
2731
چقد شبیه منی من روز اول از هفته ی چهل و دوم اونم ب زور دوروز بستری و آمپول فشار زایمان کردم. منم دو ...

بچم شاید الان ۳۷۰۰شده باشه چون ده روز پیش۳۵۵۰بود، والا علایم دارم ولی خیلی خفیف هستن حالا فردا میرم ماما معاینم کنه ببینه دهانه رحمم اصلا باز شده یا نه، بهم گفتن تا 31ام جا داری ولی قطعا تا ۴۲هفته نمیتونم صبر کنم از استرس میمیرم همه کم کم دارن سراغمو نیگیرن ک چی شد زایمان کرد؟این روزا همش پیاده روی میرم ولی درد خاصی ندارم فقط خونابس و درد بالای واژن و دیشبم حس میکردم ی چیز خیلی سنگین داره رو واژنم فشار میاره امیدوارم کم کم علایمم جدی تر بشه، شما هیچ علایمی نداشتی تا ۴۲هفته؟

بچم شاید الان ۳۷۰۰شده باشه چون ده روز پیش۳۵۵۰بود، والا علایم دارم ولی خیلی خفیف هستن حالا فردا میرم ...

من فقط چندروز قبلش ب شدت درد داشتم

و ایتکه احساس فشار رو داشتم

اما شدید نمیشد

فقط مواظب سلامتی جنین باش ک صدای قلب و حرکاتش کم نشه

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
من فقط چندروز قبلش ب شدت درد داشتم و ایتکه احساس فشار رو داشتم اما شدید نمیشد فقط مواظب سلامتی جن ...

حتما عزیزم ، امروز میرم بیمارستان تا معاینه ام کنن ببینن دهانه رحم باز شده یا نه

2740
ن اویشن نخوردم. ولی سر دخترم،ی لیوان گل گاو زبون خوردم. تا فرداش زایمان کردم. ولی این یکی انگار جاش ...

رفتی معاینه شدی؟؟؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
حتما عزیزم ، امروز میرم بیمارستان تا معاینه ام کنن ببینن دهانه رحم باز شده یا نه

عزیز چی شد زایمان کردی::؟؟:

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
رفتی معاینه شدی؟؟؟

میخاستم برم ک منصرفم کردن. گفتن تا درد و علائم نداری نرو...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
عزیز چی شد زایمان کردی::؟؟:

سلام نه والا رفتم معاینم کرد گفت یه سانتی nst  هم دادم خوب بود و مشکلی نبود، یک ساعت و نیم هم پیاده روی کردم دوش اب گرمم گرفتم ولی هنوز هیچ، خسته شدم کاش یهو دهانه رحمم فول بشه😔

سلام نه والا رفتم معاینم کرد گفت یه سانتی nst  هم دادم خوب بود و مشکلی نبود، یک ساعت و نیم هم پ ...

سلام زایمان کردی؟؟؟

2706