2733
2734

اشناهامم مدام میپرسن زایمان کردی؟ این منو ناراحتتر میکنه، روزانه یک ساعت تا دوسه ساعت پیاده روی میکنم ولی هیچ، خرما، قران، خاکشیر مصرف میکنم هرشب میرم حموم میشینم زیر دوش اب گرم اما هیچ، خونابه صورتی هم میبینم مخصوصا شبا بعد دسشویی، یکی دوبارم درد شدید و خفیف پریود داشتم ولی باز هیچ، خیلی منتظرشم این روزا، خسته شدم بعضی وقتا ناامیدم از دنیا اومدنش، میگم شاید میخواد همیشه اون تو بمونه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم حالا پنجاه درصد خانوما درد زایمان نمیگیرتشون و طبق نطر دکترت باید بستری بشی و با امپول فشار دردت میگیره

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728

من چهل هفته و چهار روز بودم که تازه دل درد خفیف گرفتم همون روزم زایمان کردم،انقدر تحرک داشتم قبلش ولی دیر بدنیا اومد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2738

واای منم... هر چی ب خودم میگم شب دیگه دردم شروع میشه... فردا ک دیگه دردم میگیره... هیچییی ب هیچییی...

شربت زعفرونم میخورم. ولی اصلا درد و آبریزش و ... هیچییی ندارم ک دلم خوش باشه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ان شالله بسلامتی بدنیا میاد منم 41 زایمان کردم

صبور باش و پیاده روی و پله خیلی تاثیر داره و حتما خواب و استراحت داشته باش تا روز زایمان ضعف نکنی

لطفا واسه منم دعا کن فردا میرم دکتر زنانم

2706