2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل من اینه که از مادرشوهرم متنفرم هرکارم میکنم یکم مثبت بهش نگاه کنم لامصب خودش خودشو از چشم میندا ...

اگر میخواید که دل مادر شوهرتونو بدست بیارید سعی کنید در روزایه خاص بهش کادو بدید همیشه باهاش بخندید با لبخند برید پیشش واسه خوش گذرونی بعضی وقتا میرید بیرون با شوهرتون مثلا میخواید برید فست فود یا بستنی بخورید ی خوش گذرونیایه ساده بشون زنگ بزنید بگید که همراهتون بیان  بدون شک جواب میگیرید و مادر شوهرتون بهترین مادر شوهر دنیا میشه

2731
خیلی گریه میکنم روحو روانم بهم ریخته منو شوهرم همو خیلی دوس داریم ولی وقتی اون اسم یه دختر یا خود ...

سعی کنید یک روز که این رفتارو ازش دیدید باهاش حرف دلتونو بزنید نزارید تو دلتون بمون و بهش بگید که چقدر دوستش دارید و اینکه بشتر اوقات سعی کنید با هم تنها باشید سعی کنید بجای اینکه فکر بیرون رفتن باشید فکر خلوت با هم باشید که راحت بتونید حرفایه دلتونو به هم بزنید و انشالله که مشکل حل میشه

زن و شوهری که بچه دار نمیشن و زندگیشون سرد شده چه چاره ای دارن؟ مشکل از زن هست و هرررر راهی که بگید ...

متاسفانه‌ انسان باید تولید مثل بکنه  و تولید مثل یک چیز خیلی ضروریه و من یک دوستی دارم در‌تهران که کارش عالیه هرکی رفته جواب گرفته با دوستم مشورت میکنم اگر میتونستن بش میگم کمکتون کنه بچه دار شید 

سعی کنید یک روز که این رفتارو ازش دیدید باهاش حرف دلتونو بزنید نزارید تو دلتون بمون و بهش بگید که چق ...

همه ی حرفای دلمو بهش گفتم

خودش بهتر میدونه

ولی مبگه ما مردیم و فلان و نمیتونه و...

من درک میکنم مرده ولی نمتونم قبول کنم اونکه عاشقمه و اونارو نگاه کنه

خودم خیلی غصه میخورم

گریه

تپش قلب

تیرکشیدن

افسردگی

استرس

ازکجابفهمیم توخواستگاری پسری شکاکه؟؟؟

اگر ادم شکاکی باشه نمیخنده سرش پایینه اعتماد به نفس نداره و خیلی ‌کم حرفه موقعی که رابططون شروع نشده و سعی کنید پسری رو قبول کنید که اعتماد بنفس زیادیو داشته‌باشه و مهم ترین چیز خانوادس که‌باید به خانواده طرف مقابل ی نگاهی بندازید

من خیلی خجالتی هستم اعتماد به نفسم پایینه چه کار کنم 

واسه اعتماد به‌نفس خیلی راه روشش طولانیه ولی‌بخوام‌کمکتون کنم و اهل کتاب خوندن هستید حتما کتاب اعتماد بنفسو بخونید و اینکه ی چیزیو یادتون‌باشه ۹۸ درصد انسانا مثل همن ۱ درصد خیلی زرنگن یک درصد خیلی کودنن و ما مطمعننا جزء اون ۲ درصد نیستیم به خودتون تلقین نکنید که نمیتونید صحبت کنید و نظرتون برا بقیه مهمه سعی کنید در بعضی از جاها نظر خودتو اراعه کنید و اون چیزی که میدونیدو بگید و روزی ۵۰ بار تو دلتون بگید من اعتماد بنفس دارم‌یا روبریه اینه هم جوابگوه

جدی جدی من یه مشکل دارم ظاهرم امروزیه ولی طرز تفکر سنتی نمیدونم چه کنم از خط قرمزهای خودم بدم میاد و ...

انسان خوشبخت ادمیه که هر طوری که بخواد زندگی میکنه مهم نیس که طرز فکرتون جدید یا قدیمیه مهم اینه که خودتون از شخصیت خودتون لذت ببرید هر طوری که دوس داشتید رفتار کنید و قرار نیس همه مارو دوست داشته باشن بزارید اگه کسی شمارو دوس داشته باشه برای خودتون دوست داشته باشه نه اون کسی که تظاهر میکنید

همه ی حرفای دلمو بهش گفتم خودش بهتر میدونه ولی مبگه ما مردیم و فلان و نمیتونه و... من درک میکنم م ...

شما الان عادت کردید که غصه بخورید اگه اشتباه نکنم‌ مدتیه که هر روز دارید اذیت میشید  انگار خودتونو تو بدنتون زندانی کردید سعی کنید خودتونو رها کنید و از چیزهایی که دارید لذت ببرید شما الان شوهرتون این حرفارو میزنه بر اساس باور های غلطی که پدر و مادر به فرزند یاد میدهند اگر میتونید با هم برید به روانشناس صد در صد کمکتون میکنه