2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا در قلب آدمای خوشبخته صداش نکن به ما بدبخت بیچاره ها نیم نگاه هم نمیکنه .

🤣🤣🤣🤣🤣مرد میبینم تو سایت خندم میگیره دس خودم نیس

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
از دید شوهر من همه زنهایی که میرن پارک و گردش و همه جا بدون شوهر میرن ،ببخشید خرابن ، دیگه بقیشو خود ...

شوهر شما فکر سنتی داره که پدر مادرشم این شکلیه اگه اشتباه نکنم و باید با شوهرتون صحبت کنم نه خودتون

2728
🤣🤣🤣🤣🤣مرد میبینم تو سایت خندم میگیره دس خودم نیس

من دارم سعی میکنم به بقیه کمک بکنم که مشکلشونو ایشالله حل کنن و شمایی که دلیل منو ازین کار نمیدونید نباید نظربدید

شوهر شما فکر سنتی داره که پدر مادرشم این شکلیه اگه اشتباه نکنم و باید با شوهرتون صحبت کنم نه خودتون

پدرش که مرده ، ولی مادر و خواهر و فامیلاش اینطور نیستن فقط شانسه من اینجوری شده ، نه بابا چطوری باهاش صحبت کنی ، فکر کنه دوست پسرمی بعدش میاد گوش تا گوش سرمو میبره .

2740
چهل و شیش سالشه

متاسفانه ادم تو ۴۶ سالگی این رفتار ازش عادیه نگران نباشید ی مدت دیگه خودش درست میشه و میفهمه کارش اشتباهه و سعی نکنید که توجیهش کنید چون بهتون شک میکنه

من دارم سعی میکنم به بقیه کمک بکنم که مشکلشونو ایشالله حل کنن و شمایی که دلیل منو ازین کار نمیدونید ...

آفرین کار خوبی میکنی ادامه بده😒😟

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
متاسفانه ادم تو ۴۶ سالگی این رفتار ازش عادیه نگران نباشید ی مدت دیگه خودش درست میشه و میفهمه کارش اش ...

جالبه بدونی که الان تو چهل و شش سالگی فقط نیست بلکه از اول ازدواجمون که سی و چهار سالش بود همینطور بود من احمق به امید اینکه بچه دار بشیم خوب میشه خودمو بدبخت کردم ، اشتبله کردم دوران نامزدی که این رفتارهارو دیدم جدا نشدم حالا دیگه دیر فقط منظر مرگ هستم که منو از دستش راحت کنه .

جالبه بدونی که الان تو چهل و شش سالگی فقط نیست بلکه از اول ازدواجمون که سی و چهار سالش بود همینطور ب ...

متاسفانه شوهر شما مریضی شکاشی داره 

برید پیش روانشناس

تقصیر شماست که داراییتونو به رخ بقیه میکشید نباید راجب چیزایی که دارید با بقیه حرف بزنید

اخه من نمیخوام دارایی ام به رخ دیگران بکشم فقط میخوام بگم شوهرم دوستم داره واسم هزینه میکنه   دقیقا منظورم همین هست اخه خانواده ام هیچ کدوم راضی نبودم زنش بشم شوهرم یه ادم ورشکسته بود که آه در بساط نداشت من با بدبختی زنش شدم همه خانواده ام می گفتند بعد یکسال برمیگردی این اهل زندگی نیست همیشه حرفاشون اذیتم میکنه و میخوام بفهمند که چقدر اذیتم کردند 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2706