2737
2734
عنوان

قریشی

772 بازدید | 64 پست

سلام بچه ها رفتم اینستاگرام سحرقریشی،خیلی خوشگله،هرسریم یه تیپ جدید داره،هرسریم یه رنگ موی خوشگل با رنگ ابروهاش سته،رنگ موهاشو خیلی دوسدارم،وای همه چیم بهش میاد

بازیگرا واقعا کیف میکنن هرچی دلشون میخاد میپوشن و میخرن

هووف

بچه ها منم میخاااااام😥😭😭😭

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداییش خوشگله.الان بعضیا میان میگن تو سلیقه من نیست🤣

خوشگله امابازیگر نیست فقط بخاطر زیباییش و عشوه هاش بازیش میدن 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738
واقعا سلیقه ایه.مثلا من درشت بودن مهتاب کرامتیو اصلا نمیپسندم

منم بین مهتاب نیکی و سحر.سحرو دوست دارم ن اون دوتارو😆

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉

فققققققط نیکی جونم 

خیلی عشقه

کاش هرکی پیر میشه مثه نیکی بشه😢😢😢😢

خدایی اونا پول دارن از هرنظر به خودشون میرسن 

ما نهایت یه لوازم ارایش خوب بگیریم.

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍
2706