2733
2739
نه گلم برای چی برداری ؟؟ یعنی اگه اینا اذیت کنن شما حجابت رو برمیداری؟؟؟؟ همه چی بستگی به خود آدم د ...

نه منظورم اینه که دربدو‌ورود سر مسئله پوشش اذیت کنن و آدم یچبیزاربشه از اومدنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم شما اطلاعاتت خیلی اشتباهه، حقوق پنج هزار یورو برای یه متخصص هست، حقوق سه هزار یورو برای یه شغل ...

اونی که ب من گفت۳۰۰۰هزاریورو شغلش تکنسین امبولانس بود واینکه گفت۲۷۵۰هست از دولت تقاضای بیشتر کرده چون بچه دومش بدنیااومده گفته دخل وخرجم نمیخونه دولت المانم کرده۳۰۰۰

2731
نه عزیز دل،این مبلغ فقط برای گرفتن ویزاست که به سلامت بلیط یکی از شهرهای کاناداروبگیرید وفقط برسید ب ...

شمابهترین کار دارید میکنید همین که کسی براتون اونجا باکارفرماصحبت کرده یک بلیط برندس انشالله کل خانواده موفق وپیروز باشبد برای ماهم دعاکنید که همچین شرایطی پیش بیاد .من دخترعمه همسرم اونجاس میگه شاغل هم هست دیشب میگفت برای اومدن وویزای کاری باید حداقل۶۰۰۰۰دلارداشته باشی که ب پول ایران میشه حدود۸۴۰میلیون.دلسردشدم ازاینکه اصلابشه رفت کانادا.کاش اونم میتونست اونجابرای ما یک کارفرمایی پیداکنه وبگه اینجوری بیاید

آره،واقعادرسته منم موافقم،راستش منم محجبه هستم، البته من حجاب روتوکشوراروپایی تجربه نکردم،ولی قبل ا ...

بنظر شخصی من هزاران سال پیش بسته به اون شرایط حجاب مطرح شده برای خانوم ها وبرای اعراب بنظرم توجه کنیم دخترا اونموقع یلی بودن عرب بودن گنده و...۹ساله ب سن بلوغ میرسیدن.باید حجاب میگرفتن از چشمان هیزبعضی مردها.واینکه خدا نمیاد ماایرانیای مسلمون ببره به بهشت بخاطر حجابمون ولی داشتن غیبت وتهمت وهجوم به عقاید هم بعد خارجیا که نه دروغ وتهمت‌وغیبت میکنن ولی چون حجاب ندارن ببره جهنم. بهشت وجهنم اعمال ماست که ازحق الناس هم شکل میگیره چون خدا حق الله میبخشه ولی حق الناس به هیچ وجه.حالا نمیخام خیلی این چیزا مطرح بشه چون باید یادبگیریم عقایدهرکسی خب براش خیلی مهمه.

شاید اگرباوضع این هجوم و حمله و...ناامنی اگر قراربود قانون جدیدی وضع بشه نمیگفت بخاطر داشتن روسری یاشال جون خانوادتو بخطربنداز. بعدم قرارنیس ادم‌ پوشش بدنیش برداره که اینجوری پس مرد ها هم باید بگن وای اونجا هم بی حجابن برای ما که میبینیم گناه محسوب میشه شرایط محیطی ایجاب میکنه که اوناهم ببینن نمیتونن خب پس جلو چشمشون چشم بند بزنن.بنظر من اینافقط برای ماایرانیا معضل شده حتی برای خود من

شاید اگرباوضع این هجوم و حمله و...ناامنی اگر قراربود قانون جدیدی وضع بشه نمیگفت بخاطر داشتن روسری یا ...

والاچی بگم،من چادری هستم،ولی ترکیه که رفتم بامانتووروسری وکاملاپوشیده بودم،تصمیم دارم،توونکوور هم باتونیک وشلوار،کت وشلوار،کت ودامن باشم،

من اینجوری بزرگ شدم،توی حجابم اجباری برام نبود،وخودم این پوشش رودوست داشتم و این برمیگرده به اعتقاداتم،

چون فامیلم میگن که توونکوور محجبه هم هست،زندگیشان رومیکنن مثل مردم عادی،به این خاطردلگرم میشم 

2740
شمابهترین کار دارید میکنید همین که کسی براتون اونجا باکارفرماصحبت کرده یک بلیط برندس انشالله کل خانو ...

ببینید وکیل ما ازطریق ویزای تحصیلی بچه هامون برای ما اقدام کرده،نه کارهمسرم،قبلا یعنی شایدتاچهارپنج ماه قبل دولت کاناداباویزای توریستی هم موافقت میکرد،ولی چون خیلی هابااین ویزاوارد خاک کاناداشدن وبرنگشتن دولت دیگه این ویزاهارو بلااستثنا ریجکت میکنه

به همین خاطربرای ماازطریق تحصیل بچه هامون اقدام کرد،

حالاماکه هنوزایرانیم وتایک ماه ونیم دیگه منتظر جواب ویزاییم،کووووووکاناداگلم

والاچی بگم،من چادری هستم،ولی ترکیه که رفتم بامانتووروسری وکاملاپوشیده بودم،تصمیم دارم،توونکوور هم با ...

دقیقا همین که محدود نبودیم الان به دید برداشتن حجاب نمیریم واینکه برامون سوال هم پیش میاد. ولی ادم بخاطرخانوادش باید تغییر بکنه مثلا نیاز نیس قسمتی ازبدن عریان بشه همین که بلوز شلوار یادامن بپوشی هم حجابه

خانم شما اطلاعاتت خیلی اشتباهه، حقوق پنج هزار یورو برای یه متخصص هست، حقوق سه هزار یورو برای یه شغل ...

منی ک دارم میگم زندگی کردم!!! شما زندگی کردی؟؟؟

اره من اطلاعاتم اشتباهه شما برو ۷۰۰۰ یورو دربیار! 

متخصص چی؟! تو کدوم پست شغلی بدون ausbildung  و دوره تخصصی میزارن برن سره کار!!؟ک ۵۰۰۰ یورو هم بهش بدن

شما بگو منم روشن شم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
نه منظورم اینه که دربدو‌ورود سر مسئله پوشش اذیت کنن و آدم یچبیزاربشه از اومدنش

والا پناهنده باشی که خب اره خیلی اذیتشون بیشتره ولی اگه قانونی بیای قابل تحمل تره

هرچند باید خیلی مراقب باشی عادی نشه برات