2733
2734
سلام. ببخشيد ميتونم يک سوال بپرسم درباره ى حجاب در آلمان؟ من فكر ميكردم آلمان چون دومين ...

در کل که خب بالاخره خیلی هم خوب نیست 

البته به اینکه کدوم ایالت زندگی کنید هم خیلی بستگی داره سمت غرب بهتر هستن 

اما خب همونجا هم ممکنه برخورد بد ببینید 

معمولا تا اونجایی که در حد توریست باشید خوبه ولی برای کار و زندگی اذیت میکنن 

اما اذیتشون زیر پوستی هست شما می فهمی به خاطر حجابت اما در ظاهر هیچی مشخص نیست چون از نظر قانونی خب حق اذیت کردن ندارن

نفری 3500تا3700 دلارکانادا،برای گرفتن ویزاازطرف دولت کانادا،ازمون وکیل میگیره،بعد که پات رسیدکانادا ...

این مقدارپول برای ویزای کاری گرفته؟پناهندگی بگی چه نوع پناهندگی؟سیاسی؟دینی!؟ ممنونم ازوقتی ک میذارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در کل که خب بالاخره خیلی هم خوب نیست  البته به اینکه کدوم ایالت زندگی کنید هم خیلی بستگی داره ...

خيلى ممنونم از توضيحاتتون.

من تصور ميكردم تبعيض نژادى بايد كمتر شده باشه.چه قدر حيف و تاثر انگيز كه مسلمانان رو محدود ميكنند.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

دوستان عزیزممنونم از تبادل نظراتون. ولی بهتره بجای این همه بی احترامی به نظر دیگران یادبگیریم ماخوذ به حیا باشیم. هرکس به هردلیلی میخاد بره به خودش ارتباط داره وهرکس میخواد بمونه هم همینطور. یکی از دلایل من برای رفتن همین فقز فرهنگیه که تو تبادل نظر هم بهش رسیدیم مجدد. که خیلی بی رحمانه باادبیات زشت به یکی دیگه حمله بشه. ارزوی فرهنگ برای خودم وملت عزیزمون دارم

2731
خانومی اگه بخوای پناهندگی بگیری باید کیس معتبر ارائه بدی... میخوای بری با خانواده چی بگی؟: سیاسی بو ...

نمیدونم عزیزم چکار میشه کرد فقط میخوایم بریم  همین فقط بخاطر پیشرفت فرزندم واینکه با ازادی فکری کامل محیط خوب وتکنولوژی بالا رشد کنه همین.شماایران نیستیذ!؟

شاید باور نکنی اما منم با همین نذر و نیاز اینجا دوام آوردم بر عکس اینکه میگن اینجا ازادیه اتفاقا بخ ...

یعنی الان من اگر بیام اونجا مثلا فرانکفورت یاهامبورگ حجابمو بایدبردارم!؟

خانواده شوهر من توکشورهای مختلف زندگی میکنن،خانواده که میگم یعنی خواهرشوهرها وبرادرشوهرها،وبچه هاشون ...

عزیزم خیلی عالی موفق باشید ،چه مدارکی ترجمه کردید ؟؟؟ینی از طریق شغل همسرتون تراشکاری  اقدام کردید ؟؟؟بعد زبان هم بلد هستید ؟؟؟

یعنی الان من اگر بیام اونجا مثلا فرانکفورت یاهامبورگ حجابمو بایدبردارم!؟

نه گلم برای چی برداری ؟؟ یعنی اگه اینا اذیت کنن شما حجابت رو برمیداری؟؟؟؟

همه چی بستگی به خود آدم داره

من با خانومی آشنا شدم که تا همین چند وقت پیش حجاب نداشت نوه داره واسه خورش البته خیلی هم جوونه 

تازه دوماهه حجاب داره

شما حجابت رو هم برداری بازم اینجا یه خارجی محسوب میشی 

دقت کردی ما هر چی رو که میخوایم بگیم با کلاسه یا شبکه یا فلانی با فرهنگه میگیم خارجیه 

اونا به همین نسبت هر چیز بدی رو میگن خارجیه اگه تو خیابون یکی بد رانندگی کنه میگن خارجیه حتما و الی اخر

2740
همه میگن..چه کاریه وقتی میشه با هزینه کمتر ادم خودش کاراشو انجام بده وکیل بگیره اخرشم کلاه بردار از ...

شماکمترهزینه کنید،انشاالله که به جاهای خوبم تشریف ببرید،ماکه بخیل نیستیم گلم،

کی همچین دروغی گفته؟؟؟😐😐 ۳۰۰۰ یورو🤔 صدراعظم المان ۵۰۰۰ یورو حقوقشه اونوقت مردم عادی ۳۰۰۰ تا😐 خا ...

خانم شما اطلاعاتت خیلی اشتباهه، حقوق پنج هزار یورو برای یه متخصص هست، حقوق سه هزار یورو برای یه شغل مهندسی با معلومات معمدلی و هزار و هزار پونصد یورو درحد کارگری و دانشجویی. 

این مقدارپول برای ویزای کاری گرفته؟پناهندگی بگی چه نوع پناهندگی؟سیاسی؟دینی!؟ ممنونم ازوقتی ک میذارید

نه عزیز دل،این مبلغ فقط برای گرفتن ویزاست که به سلامت بلیط یکی از شهرهای کاناداروبگیرید وفقط برسید به کشوردیگه،به معنای دیگه ویزا یعنی اجازه ورود برای تحصیل بچه هام،که ماهم همراهشونیم،

فامیلمون توونکوور باکارفرماصحبت کردن که همسرم سرکاربره،ماهم یه مدت خونه فامیل میمونیم تاخودمون یه خونه اجاره کنیم،خلاصه که اگروکیل کانادایی نباشه بعیدمیدونم کسی بتونه به تنهایی اقامت بگیره،مگراینکه کیس های سیاسی یا چیز های دیگه ارایه بده که اونوقت دیگه نمیتونه به ایران برگرده

در کل که خب بالاخره خیلی هم خوب نیست  البته به اینکه کدوم ایالت زندگی کنید هم خیلی بستگی داره ...

آره،واقعادرسته منم موافقم،راستش منم محجبه هستم،

البته من حجاب روتوکشوراروپایی تجربه نکردم،ولی قبل ازعید مجبور بودیم بریم ترکیه برای انگشت نگاری،چون توی ایران سفارت کانادانداره،

اصلاازرفتارترک های ترکیه درموردخودم راضی نبودم،البته خیلی نامحسوس بودولی همسرم وبقیه هم متوجه بودند که چطوربرخوردمیکنند،ازفامیلمون پرسیدم چرااین طوری رفتارمیکنند،که فهمیدم فکرمیکنن منم ازمهاجرهای سوری و عراقی هستم واصولاکشورهایی که این مهاجران واردش شدن،چون متاسفانه بعضاناامنی و ...بوجود آوردن توی این کشورهادرچشم مردم سابقه خوشی ندارن

خداروشکر که به کانادانرفتن  

من ۹۲فارغ تحصیل شدم مگه شرکت کنم به من تعلق میگیره حماقت کردم تودوره کارشناسی بهم بپرس سنگاپور دادن ...

بله تعلق میگیره خواهر منم ۹۰ فارغ التحصیل شد الان ترم ۲ ارشد تو دانشگاه تربیت دبیر رجایی هست گفتن برای فرصت مطالعاتی میتونه از ایران بره

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
آره،واقعادرسته منم موافقم،راستش منم محجبه هستم، البته من حجاب روتوکشوراروپایی تجربه نکردم،ولی قبل ا ...

اینم هست ولی فقط این نیست 

کلا با خارجی بد هست با مسلمون بدتر

البته که ادم خوب هم توشون زیاده