2737
2734
عنوان

اي بابا پس اين نيمه گمشده ما كدوم گوريه😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی بگم دیگه تا مرز ترشیدگی رسیدم‌ بخدا انقد اروم‌و سنگین رفتارمیکنم‌‌ تقصیرخودمه هیج وقت توچشم هی ...

الهييي عزيزمممم ايشالا هم خودت هم خواهر گلت خوشبخت باشين يه بخت و اقبال خوب براتون باز بشه عزيزم❤️❤️😍😍

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
2728
چشمم روشن ضعیفه. رو حرف آقاتون حرف میزنی؟ 

اي واييي ببخشيد هرچي اقامون بگه😂😂

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
2740
مرسی عزیزدلم.   ...ایشالله اگه خیره بمونه....دوسش داری؟ چطوری اشنا شدین؟البته اگه دوس داری بگو

والا ما سنتی ازدواج میکنیم..واسه همین هنوز ندیدمش😂😂😂ینی هنوزنیومدن..قراره تایکی دوهفته دیگ بیان😅الان فقط کلیات رو راجع ب هم میدونیم؛ ک کلیاتش دقییییقاهمونیه ک من میخواستم😁😁

میترسم با حرف زدن و اینا بفهمم بهم میایم بعدفقط بخاطر سنم رد کنم😕

😂😂😂 منم نیمه گمشدمو نیست دنبالشم اگه دیدیش بگو آرزو گفته زود بیا که اگه نیومدی میرماااا

گفت پشت در خونتونه برووو درو باز كن😂😂😂

والا ما سنتی ازدواج میکنیم..واسه همین هنوز ندیدمش😂😂😂ینی هنوزنیومدن..قراره تایکی دوهفته دیگ بیان😅 ...

حالا شما حرف بزنین اگه دیدین بهم میاین قبول کن بخاطرسنت هم رد نکن چون ممکنه چندسال دیگه کیس های بهتری نیان ک بتونن خوشبختت کنن...