2737
2734
عنوان

دررفتگی مادر زادی لگن

485 بازدید | 25 پست

سلام  من دختر مو واسه دررفتگی لگن دو ماه پیش عمل کرد الان چهار ماه شه دکتر عکساشو دید گفت باید چهار هفته دیگه تو گچ باشه واسش سفارش کمر بند دادیم ممکن دوباره پاش در بده کسی چیزی میدونه

الهی من نمیدونم ولی یکی از دعاهام دعا واسه شفایی نی نی تو هستش خواهرم🤲🤲🤲

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزيزم امكان نداره ولي كمربندي كه ميدن رو حتما استفاده كنه

فكر كنم تا دو ماه اينا بايد از اون كمربند استفاده كنه

و تا ١٩ سالگي هم تحت نظر پزشك باشه

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
2738
شما موردی داشتین حتما خیلی نگرانم

بله برادرم

چهار بار عمل كرد تا ٤ ماهگي تـــو گچ بود جفت پاهاش تا كمر

بعد تا ٦ يا ٧ مانگي از اون كمربند به صورت مداوم استفاده ميكرد

فقط بايد مواظبش باشيد خيلي

الان داداشم ١١ سالشه و شكر خدا مشكلي نداره

شرایط چجوری بود مثل دختر من شدید بود کاش میشد باهاش صحبت کنم

عزیزم از اولی که دنیا اومد تا یکسال کمربند بعد هم از کفش طبی استفاده کردند براش.....و دختر یکی دیگه از دوستان هم حدود 20 شال پیش اینجوری بود که آون هم با جراحی و گچ بود و الان برای خودش یک خانم سلامته 😊

برای حاجت روایی خودت و دوستای خوبت صلوات 
بله برادرم چهار بار عمل كرد تا ٤ ماهگي تـــو گچ بود جفت پاهاش تا كمر بعد تا ٦ يا ٧ مانگي از اون كم ...

چقدر تو گچ بود؟بعد که تز گچ درآمد حمومش کردین نگهداریش راحت تر  شد نسبت به زمانی که تو گچ بود یا نه تورو خدا واسم بگو من یک بار دو ماه و نیمه گی عمل شده 

چقدر تو گچ بود؟بعد که تز گچ درآمد حمومش کردین نگهداریش راحت تر  شد نسبت به زمانی که تو گچ بود ی ...

٤ ماه تـــو گچ بود

اره عزيزم راحت تر شد

مثل بقيه نوزاد ها بود

٤ ماه تـــو گچ بود اره عزيزم راحت تر شد مثل بقيه نوزاد ها بود

منظورم وقتی که واسش کمربند بستین میشد حمومش کنید چقدر تو کمر بند بود ؟از بس تو گچ اذیتم زانو و ارنجمو  نمیتونم تکون بدم خواستم ببینم با کمربند اوضاع بهتر میشه .واقعا ممنون که جواب سوالاتم میدین

منظورم وقتی که واسش کمربند بستین میشد حمومش کنید چقدر تو کمر بند بود ؟از بس تو گچ اذیتم زانو و ارنجم ...

نه حموم نميبرديمش

با دستمال مرطوب يا پارچه نمتلك تميز ميكرديم چون دكتر گفته بود اصلا نبايد پاش حركت كنه

فقط موهاش و سرش رو ميشتيم

2706