2733
2734
عنوان

تناسب جسمی زن و شوهر!

2795 بازدید | 76 پست

من پسری ام با ۱۷۷ سانت قد و ۶۰ کیلو وزن 

لاغرم تقریبا میخایم بریم خواستگاری یه دختر خانم ۱۷۰ قدشه و ۹۰ کیلو وزنشه 

بنظرتون مشکل بوجود نمیاد؟

بعد ازدواج میشه لاغر شد یا با بارداری بدتر میشه اوضاع؟

من به شخصه دوست دارم بهم بیاییم و تناسب باشه اما ایشون دختر خوبی ان میخام تا جایی میشه چشم بپوشم 

و ایشون هم چادری هستن

نمیشه فهمید اندامشون چه جوریه ؟!

البته من که نه مثلا حواهرم و مامانم بخوان ببینن

زشته بهش بگیم چادرت بردار ببینیم چه جوریاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر ریز و ضعیفی

برو دنبال هم تیپ خودت

دختره بعنوان دختر زیادی درشت و چاقه

باز اگه دو شکم بچه اورده بود اشکال نداشت

اون خانمم شوهرش درشت باشه برای خودش بهتره کمتر بخاطر ظاهرش ناراحت میشه

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
2728

اره چرا نشه بعدا بهش بگو دوس دارم وزنتو بیاری پایین اینجوری جذاب تر میشی برام  بعد اینکه نامزد کردین میتونی بفرستیش باشگاه یا بهش انگیزه بدی لاغر کنه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

وزن چیزی نیست ک بخاین ب خاطرش خوبی های دیگش رو ندید بگیرین... ولی خب ی فاکتوره دیگه... قطعا از لحاظ ظاهری هم باید بهم بیاین.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
چقدر ریز و ضعیفی برو دنبال هم تیپ خودت دختره بعنوان دختر زیادی درشت و چاقه باز اگه دو شکم بچه اور ...

نابودش کردی بیچاره رو ک😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
2706