2733
2739
عنوان

اسم زن آریا عظیم نژاد چیه؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4530 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اتفاقا من همونجوری هم عاشقشم

پس احتمالا بهم میاین

مبالکه

یه صلوات برای منو همسرمو دخترم می فرستید😊     یه دخمل دارم شاه نداره /‌صورتی داره ماه نداره💃💃خدایا بهم صبر بده تا دوران بارداری رو راحت بگذرونمو زایمان آسونی داشته باشم نی نی مو سالم بذار بقلمو کمکم کن تا بهترررررین مادر دنیا باشم مرسی خدا جونم👆🙌  من می تونمممم💪
2728
اینا لباس هایی که تو عصر جدید میپوشن به نظر من برای خودشون نیست اینا رو طراح لباس برنامه براشون انتخ ...

اون بشیر که باید تاپ و دامن کوتاه بپوشه

یه صلوات برای منو همسرمو دخترم می فرستید😊     یه دخمل دارم شاه نداره /‌صورتی داره ماه نداره💃💃خدایا بهم صبر بده تا دوران بارداری رو راحت بگذرونمو زایمان آسونی داشته باشم نی نی مو سالم بذار بقلمو کمکم کن تا بهترررررین مادر دنیا باشم مرسی خدا جونم👆🙌  من می تونمممم💪

بنظر من زشت است.

تامام.

علی ضیا بهتر ازیناست

هرچند ادبش پایینه 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
اینا لباس هایی که تو عصر جدید میپوشن به نظر من برای خودشون نیست اینا رو طراح لباس برنامه براشون انتخ ...

موافقم 

کلا تلویزیون باعث شده ک بازیگرای معروف خارجی سوپر استار بشن 

و الا اگه بازیگر نمیبودن 

شدیدا از لحاظ قیافه معمولی ب نظر میرسیدن

بنظر منم علی ضیا زشت است. ای بابا هرکس یه نظری داره 

نظرت مورد قبول نیست. تامام.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706