2737
2734
عنوان

چراخیانت اینقدر زیادشده؟؟!!؟؟!؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 39 پست

توفامیل شوهرموردداریم مادرودخترجفتشون زن بی شوهرن ...به اسم فامیلی هرببخشیدغلطی میخوان بامردامیکنن....هرزه های لعنتی

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
این تصورت کاملا اشتباهه اتفاقا با اینکه میتونن دوست بمونن ازدواج میکنن تا تشکیل خانواده بدن. اموالش ...

اصلا متوجه حرفم نشدی من گفتم سخته واسه مردی که ی زن خودشو بهش بچسبونه بگذره .خارج خیلی بااینجا فرق داره مردایه اونجا دگ اینقدرازاینکارا میکنن دگ واسشون هیچ فرقی نداره سیرمیشن.اگه هم چیزی بخوان هروقت اراده کنن میتونن چ زن داشته باشن چه نداشته باشن.الان این حرفم اشتباست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا متوجه حرفم نشدی من گفتم سخته واسه مردی که ی زن خودشو بهش بچسبونه بگذره .خارج خیلی بااینجا فرق د ...

بله کاملا اشتباست

تصور ساده ای از دنیا دارید.

مردهای هرزه در هیچ فرهنگی نرمال تلقی نمیشن و براشون طول درمان تجویز میشه.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728

بچه ها بعضی از مردها و زنها ذاتن احتیاج دارن مورد توجه باشن .در مورد خیانت هم خیلی کار کثیفی هست .و مطمئن باشیم اگر بهش فک کنیم و مدام تو فکر این باشیم که شوهرمون چیکار میکنه آخرش.....بعععله .....

میدونید زنا واسه مردا جذابن 

ادا شون 

را ه رفتنشون 

و.....غیره 

باید ذاتشون خوب باشه

آخه عزیزم دلایل خیلی زیادی میتونه داشته باشه خیانت فقط دوست نداشتن نیست ک

این مردِ

یه صلوات برای منو همسرمو دخترم می فرستید😊     یه دخمل دارم شاه نداره /‌صورتی داره ماه نداره💃💃خدایا بهم صبر بده تا دوران بارداری رو راحت بگذرونمو زایمان آسونی داشته باشم نی نی مو سالم بذار بقلمو کمکم کن تا بهترررررین مادر دنیا باشم مرسی خدا جونم👆🙌  من می تونمممم💪
2740