2733
2739
عنوان

مشکل خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 21766 بازدید | 224 پست
خوب تقصیر خود شوهره است ،از خودش اختیار و اراده نداره زنش کارتاش و میگیره بعد هفتگی بهش پول میده اون ...

عاسق مدل جدید نه میتونه با خواهرم بمونه نه میتونه ولش کنه 

درخواست دوستی ندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتیم مجتمعش تحقیق گفتن فقط ی اقا میاد خونش اونم داماد ما بود بعد هم خانواده دختره رو میشناسیم اگه ک ...

شاید متوجه رفت و آمد نشدن ،خودش خواسته همسایه ها تو ساختمان داماد شما رو ببینن وگرنه مخفیانه یه تایمی و میگفت بیاد که کسی نباشه ولی براش مهم نبوده کسی ببینه،بعدم مگه با هر مردی ارتباط داره اطمینان میکنه بیارتش خانه خودش که همسایه ها حرف در بیارن بگن چند تا چتد تا میان ،زنی که یه بار ازدواج کرده و طلاق گرفته خیلی زن هوشیاری هست 

خواهرم محبت نداره اصلا سالهاست درگیرن شوهرش بی نهایت به مسائل عاطفی اهمیت میده خواهرم سرد

عزیزم مقصر اصلی همین خواهرته 

معلومه وقتی مرد از طرف زنش محبت نبینه به بیرون کشیده میشه

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2731
رفتیم مجتمعش تحقیق گفتن فقط ی اقا میاد خونش اونم داماد ما بود بعد هم خانواده دختره رو میشناسیم اگه ک ...

حالا که اینقدردختر خوبیه پس برین براش خاستگاری خوشگل و باسواد و پولدارم که هست😁

(البنه قصدم مزاح بود)😃😃

عاسق مدل جدید نه میتونه با خواهرم بمونه نه میتونه ولش کنه 

این کاملا عادیه در همه آدم ها اینجوره مخصوصا کسی که دو تا بچه داره ،چند سال باهم بودن وابستگیهایی دارن راحت نمیشه دل کند 

شاید متوجه رفت و آمد نشدن ،خودش خواسته همسایه ها تو ساختمان داماد شما رو ببینن وگرنه مخفیانه یه تایم ...

به هر حال هرچی پرسیدیم حتی از دشمنش هم نتونستیم رد پا کسی رو پیدا کنیم بیخود هم که نمیشه تهمت زد به کسی 

درخواست دوستی ندید 
2738
حالا که اینقدردختر خوبیه پس برین براش خاستگاری خوشگل و باسواد و پولدارم که هست😁 (البنه قصدم مزاح ب ...

والا فعلا دامادای خونواده ما کف کردن همه میگن بزار من امتحان کنم ببینم چی میگه 😆😆😆

درخواست دوستی ندید 
حالا خیلی کلید نکنید رو این قضیه ک با کس دیگه ای بوده یا نبوده...اگرم هم تا الان نبوده از این ب بعد ...

مامانم ی حرف خوب زد گفت دعا کنید ی بخت خوب بیاد برای اون دختر مامان من دیگه چقد سادست 

درخواست دوستی ندید 
خواهرم خیلی دنبال این بود ی آتو پیدا کنه تا خونه های قبلی دختره رو حتی پیدا کرد سرکار دختره تحقیق کر ...

همین که با مرد زن دار با دو تا بچه دوست شده و میارتش خانه این یک موردی ه که هیچکس نفهمید تا وقتی شما و خواهرتون به ساختمان گفتید و متعجب شدن و خانواده شوهر سابقشم خواستن امتحانش کنن پا نداده فکردن با هیچکس نیست

همین که با مرد زن دار با دو تا بچه دوست شده و میارتش خانه این یک موردی ه که هیچکس نفهمید تا وقتی شما ...

میدونم دامادمون هم کم کرم نریخته خیلی بلده دلبری کنه بقیش خدا عالمه 

درخواست دوستی ندید 
خواهرم محبت نداره اصلا سالهاست درگیرن شوهرش بی نهایت به مسائل عاطفی اهمیت میده خواهرم سرد

عزیزم خب اگه خواهرت سرده و عاطفه خرج شوهرش نمی کنه پس نباید از خیانت شوهرش ناراحت بشه..زن و مرد وظیفه دارن به همدیگه محبت کنن ..دادگاه هم اگه برن خب قطعا حق رو ب شوهرش میدن

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2706