2733
2739
عنوان

مشکل خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 21766 بازدید | 224 پست
بنظر من تنها زمانی میشه فرصت داد که زن کمبودی تو زندگی ایجاد کرده باشه. البته باز هم توجیه خیانت نمی ...

خواهرم محبت نداره اصلا سالهاست درگیرن شوهرش بی نهایت به مسائل عاطفی اهمیت میده خواهرم سرد

درخواست دوستی ندید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه از این زنای الکی و گذری هم نبوده خوشگل کارمند دکترا تنها زندگی میکنه تحقیق هم کردیم همه قبولش دا ...

خب این دیگه بدتر.اگه زن خرابی بود میگفتی دامادمون الان فهمیده زندگیش با ارزشتر از اینه که بخاطر زن خراب از هم‌بپاشه.ولی وفتی اون زنه اینجور موقعیتی هم داره یعنی هدفشون فقط هوسبازی نیس.حالا این نظر منه شایدم اشتباه کتم.ولی من جای خواهرت باشم طلاق میگیرم

2731
خواهرم محبت نداره اصلا سالهاست درگیرن شوهرش بی نهایت به مسائل عاطفی اهمیت میده خواهرم سرد

اون زن محبت میکرده بهش؟

اگه خواهرت سرده شوهره باید جدا میشد

اگه خیانت لو نمیرفت آیا خود مرده پشیمون میشد؟!

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
اون زن محبت میکرده بهش؟ اگه خواهرت سرده شوهره باید جدا میشد اگه خیانت لو نمیرفت آیا خود مرده پشیمو ...

پیام هاشون دیده بهش میگفته دردت به سرم و فلان سر همین پیام ها دعوا شده تحقیق هم کردیم دختره خیلی مهربون و نجیبیه هیچکس باورش نمیشد باکسی باشه 

درخواست دوستی ندید 
2738
پیام هاشون دیده بهش میگفته دردت به سرم و فلان سر همین پیام ها دعوا شده تحقیق هم کردیم دختره خیلی مهر ...

پس جای بخشش وجود نداره

مرده بیخیال این رابطه نمیشه

قسم خوردن چه فایده وقتی تعهد ازدواج رو بشکنی قسمم راحت میشکنی صیغه میکنی. مرده رو باید ولش کنه تا بیشتر آسیب نرسونده

بره با زن رویاهاش

خواهرت خیانت میکرد آیا شوهرش میبخشید با قسم

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

من شوهرم بهم ۷یانت کرد البته از نوع چتی.

هم حق طلاق گرفتم هم بعضی اموالشو بنامم زد.

فکر کردم آدم میشه اما نشد.به خواهرت بگو دل خوش نباشه.آدم نمیشن.

فقط اگه خاست مطمعن‌بشه یه مهلت دیگم بده بهش.

مواظب اموالشم باشه از چنگش در نیاره.همین

پیام هاشون دیده بهش میگفته دردت به سرم و فلان سر همین پیام ها دعوا شده تحقیق هم کردیم دختره خیلی مهر ...

مرده شور اون نجابت و مرده شور اون دکترا و مرده شور اون شغل و‌مرده شور همه چیسو ببرن، نجیب نبوده که با مرده زن دار ریخته رو هم ، خوب بلد بوده تظاهر به نجابت کنه هرزه

پروفایل دختره رو دیدم بدون عمل خیلی خوشگل و سفید و چشم سبز عروسک 

اینا رو پیش خواهرت نگی دلش میشکنه.

پس جای بخشش وجود نداره مرده بیخیال این رابطه نمیشه قسم خوردن چه فایده وقتی تعهد ازدواج رو بشکنی قس ...

حالا ی چیزی بدتر خواهرم سوزونده البته اعتقاد نداره ولی رفته پیش فالگیر اونا بهش گفتن شوهرت بیقرار این دختره 

درخواست دوستی ندید 
2706