2737
2734
عنوان

😖 بیاین یه دقه

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 20 پست
خودمم اینو متوجهش شدم .. اما من خوشیام نصفیش از سر التماس به روزگار خوشی از نظر من اینه که هزارتومن ...

هیچوخ ن ب خواهرتون بدبین بشین ن بهشون حسادت کنید 

ولی اینو مطمئن باشید کلا ب سودتونه در مورد تصمیماتتون با کسی صحبت نکنید

چون انگار وقتی با کسی درمیونش میذارید 

مثل این میمونه ک اون کارو انجوم داده باشین 

و از پتانسیلتون واسه انجوم دادن اون تصمیم کم میشه!

در مورد این چشم شورم 

والا نمیدونم چ حکمتیه 

من خودم دیدم طرف از گل یا گلدون تعریف کرده

گُله پلاسیده شده 

گلدونه هم شکسته شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوخ ن ب خواهرتون بدبین بشین ن بهشون حسادت کنید  ولی اینو مطمئن باشید کلا ب سودتونه در مورد ت ...

اینو به عینه دیدیم هممون یه بنده خدایی تو فامیل اومد خونمون ما یه قناری داشتیم تو قفس داشت میخوند تا طرف گفت اووو چی قشنگ میخونه . قفس از رو آویز دیوار محکم افتاد زمین . قناریمونم مرد😔

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

واسه منم زیاد پیش اومده چند روز پیش در مورد اینکه من چیزی صورتم نمیزنم صورتم همیشه عالی حرف زدم و امروز یک لک گنده افتاد روی صورتم الان پماد تریوا رو خریدم کسی استفاده کرده خوب بوده 😢😢😢

2728

دقیقا منم

هرچیزی رو بادوستم مطرح میکردم

اینطور میشد

کم کم ازش فاصله گرفتم

اما واسه شما خواهرتونه نمیشه

فاصله گرفت فقط در مورد کاری

و تصمیمی ک انجام نشده با

خواهرت صحبت نکن

خدایا ااااااااااا شکرت

ربطی به چشم زخم و این داستانا نداره

توی باورت عجیبه برات اتفاق خوب بیفته و هی به خودت تلقین میکنی که چه شگفت انگیزه! در نتیجه به ناخودآگاهت پیام میدی لایق خوشی ها نیستی و به سرعت معکوس شو جذب میکنی

در واقع خودت باعث چشم میشی. نه دیگران. 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.