2733
2734
عنوان

دلم مرگ ميخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 164 پست

خدا نگذره ازون زنیکه و شوهرت. چرا اینقدر دنیا نا عادلانه هست که دو نفر دیگه بخاطر عشق و حال خودشون، یه زنه معصوم از همه جا بی خبر رو که سرش به کارو زندگیه خودش بوده به این حال و روز بندازن. مطمئن باش به ازای هر قطره اشکی که بریزی تاوان باید پس بدن. خیلی عصبانی و ناراحت میشم وقتی اینطور خیانت هارو میبینم 😔

خدا نگذره ازون زنیکه و شوهرت. چرا اینقدر دنیا نا عادلانه هست که دو نفر دیگه بخاطر عشق و حال خودشون، ...

ممنون بابت همدرديت

واقعا دلم ميسوزه برا زندگيم حيف بود نبايد اين ميشد

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا با حرفتون موافقم منم هیچی واسه شوهرررم کم نزاشتم یعنی هیچی هاااا از هر لحاظ که بگی ولی بازم خی ...

ميتوني تحملش كني؟بچه داري؟خدا صبرت بده

2731
خدا لعنت كنه اونيكه اينروزو برام خواست الان بايد براي هرچيزيكه با خون دل جمع كردم بجنگم كه حفظشون كن ...

خوب کاملا طبیعیه عزیز دلم حق داری خواهر. زمستون میگذره رو سیاهیش به ذغال میمونه گلم. احساسات رو فعلا خاموش کن و محکم برای گرفتن حق خودت و فرزند گلت بجنگ حق و حقوقت رو بگیر بعد بزار احساست هم وارد میدون بشه و اگر دلت هنوز میخوادش کنارش زندگی کن. چون میدونم حتی بعد از خیانت دیدن ترک کردن طرف برای خانومایی مثل ما که صادقانه همه چیشونو پای زندگی و عشقشون گذاشتن و دنبال زاپاس و تو آب نمک داشتن کیس های دیگه نبودن خیلی خیلی سخته

2738
ببین غصه نخور  درست میشه مطمئن باش ی خیریتی برای تو هست که بعدها متوجه میشی شاید سالها بعد ال ...

حرفات دلگرم كننده س ولي سخته بخوام باورشون كنم و عمل كنم

كاخ ارزوهام ويرون شده 

خوب کاملا طبیعیه عزیز دلم حق داری خواهر. زمستون میگذره رو سیاهیش به ذغال میمونه گلم. احساسات رو فعلا ...

نميتونم تحملش كنم عاشقش بودم ولي وقتي فكرشو ميكنم چيكار كرده حتي نميتونم ازش متنفر بشم بس كه بي ارزشه برام

ميتوني تحملش كني؟بچه داري؟خدا صبرت بده

نه دیگه تحملش واقعااا سختع برام اره یه دختر 7ساله دااارم فقط به خاطر اونه که موندم میسوزم ومیسازم خدا ازشون نگذره که زندگی وجووونیم ازم گرفت😭😭

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
نه دیگه تحملش واقعااا سختع برام اره یه دختر 7ساله دااارم فقط به خاطر اونه که موندم میسوزم ومیسازم خد ...

الهيييي. .خدا راه درستو نشونت بده ايشالا هم ب شما هم بمن

تندبرخورد نکن باش،،،ببین چه کمبودهایی گذاشتی واسش که رفته سراغ یکی دیگه،،اون ناهمواریارو هموار کن،،، ...

کسی که بازن شوهردار رابطه داره از کمبود زناشویی نیست ازکمبود عقل و شعوره

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706