2737
2739
عنوان

چه دنیای بدی شده

223 بازدید | 14 پست

ما چند تا دوست بودیم ک خیلی صمیمی بودیم 

الان ی نفرشون ازدواج کرده ن پیامی ن زنگی هیچی 

ی نفر دیگشونوم ازدواج کرد جشن گرفت دعوت نکرد

ی نفرشونم ک خو ی دختر داره
ی بار بهش پیام دادم تو وات بعد دیدم گفت زنگ بزن بهم

: بعد
تا زنگ زدم دیدم شوهرش جواب داد ک شما چرا مزاحم میشی کی هستی و فلان
نگووو شوهره گوشیش دستش بوده
منم دیگه ن پیام دادم ن زنگ
شمارشم پاک کردم
: بعد چند وقت بهم ی شماره ناشناس  پیام داد ک زهرام
جواب ندادم
بعدش دیدمش داخل دانشگاه
زیاد نیاستادم پیشش
: بدم میاد ک کسی شمارشو یا گوشیش و بده به شوهره
این طور رفتار  کنه : بخدا همون لحظه ک گفت زنگ بزن گفت میخوام صداتو بشنوم
تا زنگ زدم دیدم شوهرشه
: به سه دقیقه یا چهار دقیقه نشد قطع کردم
منم بدم میاد از این کاراشون
 کلا دوستان دانشگاه تا ازدواج میکنن ادمو فراموش میکنن  بعد
: تا زنگ زدم دیدم شوهرش جواب داد ک شما چرا مزاحم میشی کی هستی و فلان
نگووو شوهره گوشیش دستش بوده
 منم دیگه ن پیام دادم ن زنگ
شمارشم پاک کردم
: بعد چند وقت بهم ی شماره ناشناس  پیام داد ک زهرام
جواب ندادم
بعدش دیدمش داخل دانشگاه
زیاد نیاستادم پیشش
: بدم میاد ک کسی شمارشو یا گوشیش و بده به شوهره
این طور رفتار کنه
: بخدا همون لحظه ک گفت زنگ بزن گفت میخوام صداتو بشنوم
تا زنگ زدم دیدم شوهرشه
: به سه دقیقه یا چهار دقیقه نشد قطع کردم
منم بدم میاد از این کاراشون
کلا دوستان دانشگاه تا ازدواج میکنن ادمو فراموش میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی قسمتش و دو بارنوشتی 

اره بعضیا بی وفان دیگه..من با دوستم همزمان با چن ماه تاخیر ازدواج کردیم اون ول کرد من ز میزدم جواب نمیداد ..منم دیگ ول کردم 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738

دختر عمه و دختر عموم شوهر کردن هیچ کدوم انگار از ازل منو نمیشناسن یبا با خودم قول دادم اگه از کنارم رد بشن دماغاشون بدن بالا ببخشششششید یه باد معده گندددددده از خودم در کنم

دختر عمه و دختر عموم شوهر کردن هیچ کدوم انگار از ازل منو نمیشناسن یبا با خودم قول دادم اگه از کنارم ...

چه جالب ما هم خانوادگی خیلی صمیمی هستیم ولی از زمانی که دختر خاله یا دختر دایی هامون عقد کردند انگاری که قله اورست رو فتح کردند و آنچنان کلاسی میذارند تا دیروز هر هفته خونه ما بودند الان پیغام دادند تا ما رو دعوت نکنید جایی نمیریم حالا خداروشکر شوهراشون هم سطح بالا نیستند البته من خودم 14 سال متاهلم و به لحاظ شغلی و اجتماعی و مالی خداروشکر هم خودم هم شوهرم در سطح باایی هستیم ذره ای هم ادعا نداریم نمیدونم چرا اینها رو جو گرفته

چه جالب ما هم خانوادگی خیلی صمیمی هستیم ولی از زمانی که دختر خاله یا دختر دایی هامون عقد کردند انگار ...

دقیقا منم شوهرم از هر بابت ک بگی از شوهراشون بالاتره من اصلا اینجوری نیستم خودمو بگیرم  والا نمیدونم چی تو خودشون میبینن اینجوری خودشون بگیرن

2706