2737
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 39 پست
اوهوم درسته قهوه سازم دیگه نخریدم چایی سازقهوه سازم یکیه مارک پاناسونیک

نخر .. من چابی سازم نو بود فقط سماور استفاده کردیم ظرفشور یبارم روشن نکردم چرخ گوشتم همین طور ..اندازه نیاز بخرید سر ما ارزونتر بود الان واقعا پدر مادرا گناه دارن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
بخدا اون ساندویج ساز سال یبارم روشن نمیشه یا بخار شور

حالا ساندویچ ساز گرون نیست. من زیاد درست میکنم توش. اما بخار شو گرونه و اصلا کاربردم نداره. سالی یبار

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا. خيلي خرج رو دست پدرتون نزاريد اگه دارن و پولدارن كه هيچي اگه ندارند بيخيال خيلي چيزا بشيد به خاطر شوهرتون و خانواده اش باباي بنده خداتونو تحت فشار نزاريد شما نميدونيد ولي اونا خيلي فكر و خيال ميكنند بعدا ميخريد كم كم با شوهرتون من كه خيلي پشيمونم كه چرا انقدر چيزاي بيخود گرفتم اي كاش پولشو ميدادم طلا ميخريدم الان اگه ميخواستيم كاري بكنيم ميدادم بابام ميگفتم بده به شوهرم بگو كمك منه كه خيلي به چشم بياد نه تخم مرغ پز و اين حرفا

اوووووووف دلم پر بود

نخر .. من چابی سازم نو بود فقط سماور استفاده کردیم ظرفشور یبارم روشن نکردم چرخ گوشتم همین طور ..اندا ...

اره خیلی چیزارو حذف کردم...اصلا سماورم استفاده نمیشه کتری وقوری هست

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
اره خیلی چیزارو حذف کردم...اصلا سماورم استفاده نمیشه کتری وقوری هست

کار خوبی میکنید زیاد نخربد جا به جایی هم سخته با وسایل زیاد اگا مستاجرم هستید

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
عزیزم😄والا چن سری خواستم عوض کنم ولی نمیشه

بخدا هر وقت میبینمت عصبی میشم با این عکسه. نمیدونم چرا. میرم تو تاپیکات نگاه میکنم میبینم خداروشکر اوضاعت خوبه، بیشتر عصبی تر میشم ازین عکس.

ببخشید گیر دادما. فکر کنم این بار دومه گفتم. 😁😁😁😁

کلاً جمله پروفایلت خیلی برام دردناکه نمیدونم چرا. 🤗

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
تورو خدا. خيلي خرج رو دست پدرتون نزاريد اگه دارن و پولدارن كه هيچي اگه ندارند بيخيال خيلي چيزا بشيد ...

نه عزیزم من مجردم  خواستم بدونم جهیزیه الان چقدره قیمتش میگم خوشبحال اونایی که دغدغه جهیزیه دارن

با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه ..باخبر باش که من غرق گناهم هر شب
2740
تورو خدا. خيلي خرج رو دست پدرتون نزاريد اگه دارن و پولدارن كه هيچي اگه ندارند بيخيال خيلي چيزا بشيد ...

وای خدا تخم مرغ پز دیگه چیه، تا حالا نشنیده بودم. برم تو نت سرچ کنم 😁😁😁😁😁