2737
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 39 پست
من شاید تقریبا ۸۰تومن خریدم البته یکسال پیش این همه گرون نبود الان حساب کردم صدو پنجاه دیگه مونده😳

وا جنگه مگه ..چقدر زیاد خریدی

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی کل جهیزیه با 50 درست میشه

بستگی داره 

یه عده رسم دارن یسری چیزا با داماده 

یه عده ام ارزون میگیرن کلا همه چیشونو

ولی در ارزون ترین حالت ۸۰ اینا میشه خدایی 

خدایا همه چیو همون موقع بهمون بده که ذوقشو داریم 🙏🏼❤️
همه را مارک میگیری؟

نه مارکای معروف ولی خب ن خیلی گرون ن خیلی ارزون یعنی رفتم دیروز پرس و جو و قیمت گرفتم فقط وسایلای برقی بزرگ ۶۰ تومن میشه

اگه دوست داشتین واسه شفای بیماریم یه حمدو شفا بخونین🙏
2740
نه خیلی چیزارو نخریدم بخارشور وساندویچ ساز قهوه ساز نمیدونم جاروشارژی خیلی چیزای دیگه نخریدم چینیم ۱ ...

بخدا اون ساندویج ساز سال یبارم روشن نمیشه یا بخار شور

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
باور کن اگ کلی چیزم بر نداری فقط اسباب دست برداری ۱۰۰میشه دیگه حداقل😭خیلی وضعیت بده همه چیز سه براب ...

انشاءالله اسباب خیر برای همه و شما فراهم شه لوازم ایرانی میخرین یا مارک

با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه ..باخبر باش که من غرق گناهم هر شب
بخدا اون ساندویج ساز سال یبارم روشن نمیشه یا بخار شور

اوهوم درسته قهوه سازم دیگه نخریدم چایی سازقهوه سازم یکیه مارک پاناسونیک

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
تاالان ۳۰تومن تقریبا اندازه ی ۵۰تومنم بایدبخریم

میشه لطفا عکس کاربریتو عوص کنی. تو که خداروشکر زندگیت خوبه چرا انقدر انرژی منفی میدی ... 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
میشه لطفا عکس کاربریتو عوص کنی. تو که خداروشکر زندگیت خوبه چرا انقدر انرژی منفی میدی ... 

عزیزم😄والا چن سری خواستم عوض کنم ولی نمیشه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
انشاءالله اسباب خیر برای همه و شما فراهم شه لوازم ایرانی میخرین یا مارک

خب من هر چیزی و از یه مارک میگرم ایرانی خارجی مهم نیس مهم اینه که خوب باشه بتونم ازش استفاده کنم شاید بعضی ایرانیا بهتر از خارجی باشه

اگه دوست داشتین واسه شفای بیماریم یه حمدو شفا بخونین🙏