2737
2739
عنوان

اگه بفهمین شوهرتون ....

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 32 پست

من‌فکر کردم رفته کار بدی کرده  ،خب یه جور اضافه کار رفته واسه سوپرایزت ،قدردان باش ،ولی ازش بخواه همه چیو بهت بگه چون این برات با ارزش تره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه گفت بستگی داره به شناختی که ازش داری ولی کلا بگو باهام روراست باش نیازی هم نیست حساب کتاب قرون به قرون پولهاشو داشته باشی که بخواد یه کادو برات اضافه بگیره بگی پولش از کجا اومد اینجوری مجبوره برا خرج های جانبی از این کارها کنه

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏

میره مریض های روان بدحالومنتقل میکنه محل کارش واین خطرناکه منم به شدت مخالفم ولی بازفهمیدم رفته میدونم بایدشرمندشم باشم ولی فکراینکه نکنه امشبم سرکارش نباشه دیوونم میکنه

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببين به عنوان يه خانم خيلي نگرانيت منطقي

منم با خوندن تاپيكت مثل شما هم خوشحال شدم هم ناراحت

وليييييي همين دليلتو به خودش بگو و بالحن آروم و خوب،

بهش بگو هم خوشحالي هم ناراحت ك چرا اطلاع نداشتي

به نظرم خودش بهترين دليلو ميتونه بهت بگه و متقاعدت كنه

چون هركدوم از ما هر جوابي بديم در مقايسه بازندگي و همسر خودمون ميديم 

نمیشه گفت بستگی داره به شناختی که ازش داری ولی کلا بگو باهام روراست باش نیازی هم نیست حساب کتاب قرون ...

کلاخرج خونه دست منه

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2740
مثلا امشب نیس سرشب گفت من شیفت اولم میرم بخابم باخودم میگم چه راحت ازش بیخبرم بخوادخیانت هم بکنه راح ...

اگه آدم بخواد به چیزای بد فکر کنه بهانه فکر منفی خودش جور میشه.بهتره منفی باف نباشیم سخت میگیر جهان بر مردمان سخت گیر

مثلا امشب نیس سرشب گفت من شیفت اولم میرم بخابم باخودم میگم چه راحت ازش بیخبرم بخوادخیانت هم بکنه راح ...

بخوای اینجوری فکر کنی دیونه میشی ،منم یه مدت اینجوری بودم  بهم‌میگفت فلان ساعت نوبت استراحت  منه ،دیونه میشدم می گفتم نکنه داره کاری میکنه میخواد من زنگ نزنم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

اگر بخوای به اینجور چیزا فکر کنی اصلا نمیتونی زندگی کنی 

یسره که نمیشه بچسبی به مردا

فکر تو عوض کن 

خودتو مشغول کن 

این فکرا از بیکاری میاد توی سر آدم.

شوهرا مردم اصلا سر کار نمیرن خوبه 

ببين به عنوان يه خانم خيلي نگرانيت منطقي منم با خوندن تاپيكت مثل شما هم خوشحال شدم هم ناراحت ولييي ...

میترسم حسموبهش بگم دیگه همینم بهم نگه

اگر بخوای به اینجور چیزا فکر کنی اصلا نمیتونی زندگی کنی  یسره که نمیشه بچسبی به مردا فکر تو ع ...

وقتی میگه نمیتونم زنگ بزنم من اصلانمیزنگم مگراینکه واقعااورژانسی باشه مشکلی هم نداشتم ولی ازوقتی فهمیدم حتی رفته شهردیگه من بیخبربودم دلم اشوبه

2706