2703
2553
عنوان

اگه بفهمین شوهرتون ....

727 بازدید | 32 پست

اگه بفهمین شوهرتون وقتایی که شب شیفت بوده پاس گرفته رفته ماموریت شخصی وبرگشته وبه شمانگه چیکارمیکنین؟؟؟حس میکنم دیگه بهش اعتمادندارم 

شوهرم 10روزدرماه روزای مختلف شیفته برنامشومیدونم چجوریه بعدموقع تولدم بهم پول دادگفتم این ازکجا؟؟؟(چون حساب کتاب دست خودمه )گفت فلان شب وفلان شب رفتم ماموریت شخصی اونم یه شهردیگه وبرگشتم به تونگفتم میدونم مخالفت میکنی پولشونگه داشتم واسه کادوتولدت 

شماباشین خوشحال میشین یاناراحت؟؟؟

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

خوشحال ازاینکه توفکرتولدتون بوده؟؟؟من ناراحتم هرشب که شیفته باخودم میگم نکنه جای دیگه باشه ومن خبرندارم یه جورایی اعتمادموبهش ازدست دادم

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مثلا امشب نیس سرشب گفت من شیفت اولم میرم بخابم باخودم میگم چه راحت ازش بیخبرم بخوادخیانت هم بکنه راحت میتونه بره وبرگرده منم اصلانفهمم 

2706