2737
2739
عنوان

بررسی نقش مادر

120 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها ..خوبین .

بچه ها بنظر شما چقد یک مادر میتونه در میزان موفقیت بچه هاش تاثیر داشته باشه ؟؟ چقد رفتارهای مادر روی ویژگیهای اخلاقی بچه هاش موثره؟ 

و از همه مهمتر اینکه چقدر یک زن خانواده میتونه روی همسرش تاثیر بزاره ؟ 

دیدین بعضی  از مردا شبیه زناشون میشن؟ مثل اونا حرف میزنن و.....

نمونه اش داداش خودم😀

نظر من ۹۰ درصد بخصوص در مورد بچه ها حالا شما بگین؟؟؟؟؟

نقش مادر خیلی مهمه. طوری که من الان نگاه میکنم میبینم تمام نقاط ضعف و قوتم به رفتارهای مادرم در اون زمینه ها برمیگرده

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
نقش مادر خیلی مهمه. طوری که من الان نگاه میکنم میبینم تمام نقاط ضعف و قوتم به رفتارهای مادرم در اون ...

وای دقیقا منم همینطورم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط میتونم بگم تو این سایت مادرهایی رو دیدم که هنوز نمیدونه تب چند درجه برای بچه خطرناکه یا اینکه باتری بزاره دهنش مشکلی هست یا نه یا میگه بچه ام پرخاشگری میکنه و فلان اونوقت ی کتاب تربیت کودک مطالعه نکرده و بعد بفکر بچه دومه و در حال اقدام 

2728

ولی من مثل مامانم نیستم .برعکس اونم.اون ساکته.سالها حرف نزده و نزده و اذیتش کردن و بخشیده.ولی من میگم هیچ وقت اشتباه تورو نمیکنم.ارکی اذیت کنه باید بفهمه  و صددرصد اذیت ببینه.من اصلا شبیه مامانم نیستم.اصلا.

وای دقیقا منم همینطورم

من پیش یه مشاوره میرفتم میگفت استاد ما یکی از بزرگترین روانکاوهای ایرانه. به ما میگفت مادر بزرگترین دشمن آدمه.

و به نطر من این جمله معنای خیلی عمیقی داره

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

من میدونم که گاهی اوقات مجبوری بچه دار بشی چون زندگیت دسته خودت نیست...بگی من آماده نیستم امسال معلوم نیست اصلا باردار میشی یا نه و زندگی مشترکت گره میخوره با بودن و نبون بچه...میشه براش اجبار 

چنین مادری چجوی میخواد بچه بزرگ کنه ؟؟

2738
من پیش یه مشاوره میرفتم میگفت استاد ما یکی از بزرگترین روانکاوهای ایرانه. به ما میگفت مادر بزرگترین ...

اره اگ رورفتارش تسلط نداشته باشه دشمن میشه واقعا

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

نقش مادر خيلي مهمه، ٨٠ درصد شخصيت بچه از تولد تا ٣ سالگي شكل ميگيره. در ٣ سالگي بچه با توجه به رفتارهاي مادر و اطرافيان نتيجه ميگيره كه من خوبم بقيه همو خوبن، يا من بدم بقيه خوبن يا من بدم بقيه هم بدن. همينطور حرمت نفس داشتن رو تا ٣ سالگي ياد ميگيره. اسيبهايي كه بچه تا ٣ سالگي ديده رو ميشه تا حدي تا سن ٧ سالگي جبران كرد. بچه ها بين ٣ تا ٧ سالگي ٢٠ درصد ديگه شخصيتشون ساخته ميشه. اگه تا اين سن اسيبي ببينن ديگه مادر نمي تونه جبران كنه و تنها با كمك متخصص و تا ١٨ سالگي فرصت جبران هست. 

از طرفي نقش تربيتي مادر وقتي بچه وارد مدرسه ميشه يا دوست پيدا ميكنه كمتر ميشه. اگه بچه دوم بياد تربيتش تا حد زيادي توسط فرزند اول انجام ميشه. 

كلا مادر تا ٧ سالگي بايد نقش خودش رو در شكلگيري شخصيت بچه خوب انجام بده بعد از دوستان، محيط نقش بيشتري خواهند داشت.

در مورد همسر اطلاعي ندارم😬😬

She remembered who she was and the game changed
چرا عزیزم میتونی بیشتر توضیح بدی؟؟؟

ببین چون که خیلی از مادرها حتی با نیت های خوب و دلسوزی رفتارهایی با بچه هاشون میکنن که اشتباهمحضه و در آینده خیلی به ضرر بچه تموم میشه. خیلی از مادرها هم سعی دارن آمال و ارزوهاشون رو به زور روی بچه هاشون پیاده کنن بدون اینکه به ظرفیت وروحیات بچشون اشنایی داشته باشن. خیلی ها نصیحت ها و راهنمایی های غلط به بچه هاشون میکنن و هزار تا از این موارد

بچه ها مامان من خیلی زن آرومیه 

هیچ وقت ازمون دفاع نکرد من خیلی دوسش دارم 

ولی دوس داشتم یه کم جذبه داشته باشه 

میدونید خیلی ساده و مهربونه 

ولی من دوس ندارم مث اون باشم

اما خواه ناخواه یه سری از رفتاراش تاثیر گذاشته دیگه 

دوس ندارم بچه هام آروم و بدون اعتماد بنفس بار بیا .باید چیکار کنم؟

2706