2737
2734

چه جوری سیسمونی کردین یعنی تخت و روروئک اینا منظورمه کالسکه از هرکدوم دوتا گرفتین؟

باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...

من مادرم باردار بود دوتا از هر چیزی گرفتیم ولی متاسفانه یکی از قلو ها زنده نموند همه چیز ها موند دستمون دادیم به این و اون😕

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

خوب کالسکه دوقلو هم هست دیگه عزیزم از اونا بخری راحت تری بعضی چیز ها لازمه دوتا باشه ولی بعضی چیز ها مشترک هم میشه استفاده کرد

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کالسکه دوقلو هم هست دیگه عزیزم از اونا بخری راحت تری بعضی چیز ها لازمه دوتا باشه ولی بعضی چیز ها ...

دوقلو خیلی دلم میخواد ولی نمیدونم باردار میشم یانه 

باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...
2728