2737
2739

چرا همه اومدین قضاوت بیجا میکنین دوستای گلم؟من انقد شمارو دوست خودم دونستم که مطرحش کردم و خواستم باهم بفهمیم چیشد مردی که به عالم و ادم بی احترامی نمیکنه خصووووصا مادر پدر خودش چطور همچین حرفیو زد؟حرف خوبو اون دوستی زد که گفت شاید اون وسط یکی پیام داده و این گفته تو گوه نخور این وسط!!

شوهرم خیلی مودبه و اقاست.۴ سال دوست بودم باهاش و ۳ ساله زنشم کوچکترین فش یا بی احترامی ازش نشنیدم. صبور خانوادشه و پدر مادر دعاگوشن چون اگه نبود پدر شوهرم دست تنها تو یه شرایطی که نمیشه گفت دور از جونش یه چیزیش میشد.بعضیاتونم اومدید به من بی احترامی میکنید!که چقد عروس فلان شده ای هستی!من مادر شوهرمو دوست دارم و تاپیکامو بخونین میفهمین که چقدر باهاش صمیمیم.صمیمیتی که مادر شوهرای دیگه تو حسرتشن.خواهر شوهرام مثل خواهرن باهام.تو زندگی زود قضاوت نکنید شاید دلی بشکنه.ولی باز دوستای خوب منین.لطفا ۲ تا تاپیک اخرمو گزارش بزنین بترکه اخه کامنتای خوبی گذاشته نشده.

چرا انقدر حساسیت نشون میدی ول کن .شما اوش گفتی شوهرم به مادرش اینجوری گفته که حرف بدی بوده دیگه.تازه یک سالو نیم پیش شده الان مطرح کردی چیو بفهمی؟دوست داری بشنوی با مادرش نبوده حتما به کس دیگه بوده و چیزای دیگه.پس چرا تاپیک میزنی دربارش

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر عزیز شما تاپیک زدین که حرف سال های قبل و بررسی کنید سوال پرسیدی همه هم نظر دادن این ناراح ...

میشه گزارش بزنین.اخه اشتباه متوجه شدن و کامنتای بدی گذاشتن.اشتباه از خودم بوده