2737
2739
عنوان

جواب دندون شکن شوهرم به مادر شوهرم

1781 بازدید | 61 پست

یه سال و نیم پیش واسه خرید کفش عروسیم مادر شوهرمم باهامون اومد.خیلی تحت فشار کارا عروسی بودیمو خسته..اخه بنا به دلایلی یهو شد عروسیمونو کارارو تند تند انجام میدادیم.سز خرید کفش خیلی گشتم و راه رفتیم شوهرم خسته و کلافه شد.بعد که خریدم گفتم بیا باز ببینیم یه کفش کالجم میخوام واسه غیر عروسی.گفت داشتی میگشتی اون کفشم میدیدی و اینا با عصبانیت رفت سمت ماشین اخه واقعا تحت فشاربود خسته بود.منم عصبی شدم جلو مامانش اینجوری کرد مامانشم به ترکی حرف میزد نمیدونم چی میگفت.سوار ماشین شدیم جو متشنج بود بین منو شوهرم ولی بی احترامی نبود چون من سعی میکنم سکوت کنم تا به وقتش.شوهرم با عصبانیت رانندگی میکرد مادر شوهرم نمیدونم به ترکی چی میگفت که شوهرم بدتر شد و به ترکی گفت تو گوه نخور🙄🙄🙄.من اول نفهمیدم یعنی شک داشتم بعدا از هرکی پرسیدم معنیشو گفت بهم..شوهرم تا حالااا نه به خانواده من نه خودش نه هیچ بنی بشری بی احترامی اینجوری نکرده اصن هنوز تو کتم نمیره.یعنی مادر شوهرم چی گفته که این اینطوری جوابشو داده!!!خدا داند!!!ولی همون شد که دیگه مادرشوهرم دخالت نکرد تو دعوامون.‌یه بارم سر خواهر شوهرم یه موضوع دیگه پیش اومد...

ببخشیدا اما چه پسر بی ادبی تربیت کرده!😐

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الان راضی هستی که شوهرتون این مدل حرف زده با مادرش اونم سر کفش اونم فحاشی کرده ؟؟؟

دلم واسه مادرشوهرتون سوخت 

خیلی خوشحال نباشید چون متاسفانه تربیت درستی نداره شوهرتون

2706