2737
2734
عنوان

آیا توی خونه، گوشی بلااستفاده و معیوب دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 26 پست

من یه ۵۸۰۰ دارم سالهاست خاموشه فک کنم باطریش هم خراب شده بط که خاموش بوده

قبلا صفحه لمسیشخراب شد که تعمیرش هم کردم الان نمیدونم  در چه حاله

به کارتون میاد?

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صفحه اش سیاهه خودش روشن میشه چون صدای روشن شدنش میاد 

ممنونم مشکلی نداره اگر ممکنه عکس گوشی رو تللگرام بفرمایید

۰۹۳۳ 

۳۲۰

۱۲۱۲

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من یک سونی دارم چند میخری بعد شار ژ زود تموم میکرد. یک تزلت دارم اون و چند درست میکنی

سلام

مدل گوشی رو باید ذکر کنید، شما فقط اسم برند رو فرمودید!

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2728
پس کلن به روز رسانی نکنم مشکلی پیش نمیاد ؟ پارسالم این جوری شد به روز رسانی کردم جوری شاارژ خالی می ...

بله دوست عزیز

من یه ۵۸۰۰ دارم سالهاست خاموشه فک کنم باطریش هم خراب شده بط که خاموش بوده قبلا صفحه لمسیشخراب شد که ...

بله قطعاتش کاربردیه

بله دوست عزیز

ممنون 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
بلی  گوشی که خاموش روشن میشه بردش سوخته؟  کاریش میشه کرد؟

مدل گوشی رو نفرمودید!