2737
2734

دکتر قناعت پیشه . من تا حالا ندیدم کار کسی انقدر خوب باشه من خودم پیشش عمل نکردم دوستم عمل کرده بود ۱۸ تومن 

یعنی بهترین جراح هست به نظرم 

بعد از اون سامی من از کار این دو تا خوشم میاد چون از نزدیک نتیجه رو دیدم 

فرهنگ و زینلی و افلاکی رو خوشم نیومد 

همه اینا رو نمونه تو دوستام دیدم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

دکتر شهریار یحیوی بینی یکی دیگه از دوستام رو عمل کرده جالب نشده 

و دکتر محبی هم اونی هست که بینی صدف بیوتی رو عمل کرده و بینی اون خیلی خوب شده اما بینی فامیل ما جالب نشده 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه راضی هستین هزینشم خوبه نسبت به بقیه من اعتماد نکردم گفتم شاید هزینه کمه خوب عمل نمیکنه نظرتون چ ...

منم اول اعتماد نکردم تااینکه یکی ازاشناها رف عمل کرد پیشش من دیدم قشنگ شد بینیش.ربطی ب هزینه نداره بنظرم تبهر داره و اخلاقش عالی

منم اول اعتماد نکردم تااینکه یکی ازاشناها رف عمل کرد پیشش من دیدم قشنگ شد بینیش.ربطی ب هزینه نداره ب ...

الان میگین خوبه برم ؟؟مطبش کجاست؟؟

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭
2731
الان میگین خوبه برم ؟؟مطبش کجاست؟؟

اره عالیه منکه راضیم بیمارستان بازرگانم عمل میکنه بیمارستانش خیلی تمیزوخوبه بعد ازعمل هم بعداز چنساعت مرخص میکنه.کلا خوب بود.ادرس مطبش عوض شده جدیدش رو ندارم اما اگر بخوای برات تافردا گیرش بارم باشمارش

اره عالیه منکه راضیم بیمارستان بازرگانم عمل میکنه بیمارستانش خیلی تمیزوخوبه بعد ازعمل هم بعداز چنساع ...

تونت میزنم اگه نیاورد مزاحمت میشم ریپلایت میکنم مرسی عزیز دلم 

اره عالیه منکه راضیم بیمارستان بازرگانم عمل میکنه بیمارستانش خیلی تمیزوخوبه بعد ازعمل هم بعداز چنساع ...

اگه تونستی عکس بینیتو بده اگه خواستی بزار

2738