2737
2734
عنوان

با همسایم دعوام شد بدجور

| مشاهده متن کامل بحث + 62810 بازدید | 411 پست
تو که ریدی به اعصاب منم بگوووووو دیگه

😆😆😆😆

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا دخترمو تو این 4 سال در حد 5 دقیقه همسایه اومد بردش چون بچش هم سن دخترمه گفت باهم بازی کنن اصلا نمیتونم به همسایه اعتماد کنم خونه پدر هم 13 روز بیمارستان بستری بودم اون اونجا یا خونه برادرم بود بازم شب با گریه میخوابیدم که الان بچم یه چیش نشه مردم چه دلو جرأتی دارن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

حالااین گریه کردن داره؟!وقتی بچه رو میاری باید فکراین جاهارم بکنی،بچه فقط بازی کردن نداره ک ریدمانم داره😂😂😂

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..
2728
2738

عزیزدلم خود اون مادر الان بیشتر ناراحته و خجالت زده هست.نمیگم درست بوده کارش که بچه ش رو که میدونسته بیرون روی داره اورده پیش شما.ولی بعضی مواقع پیش میاد.خودت رو ناراحت نکن عزیزم 😍

حالااین گریه کردن داره؟!وقتی بچه رو میاری باید فکراین جاهارم بکنی،بچه فقط بازی کردن نداره ک ریدمانم ...

یعنی روحم تازه میشه با این کامنتتون.😆😆😆😆😂😂😂😂😂

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.

گریه کردم چون خیلی همش تورو دربایستی بچه هاشو نگه میدارم راه میدم خونم از سادگی خودم ناراحت بودم....

بعدش زنه گفت میدم شوهرم میده قالی شویی من گفتم نمیخواد شوهرم خودش میده ....بعد شوهرم اومد گفت میدم قالیشویی ومی‌کنم فرشارو جمع کرد گفت از زنه شماره بگیرم من گفتم حوصلشو ندارم خودت بگو بهش...و شوهرم رفت ک شماره بگیره یکم حرف زد باهاش گفت حواست باشه ب بچه ها من میترسم یوقت تلوزیونی چیزی بشکنن خیلی شیزون شدن وقتی میان خودتم بیا و ازین حرفا..زنه هم دلخور شده گفته من کسیو ندارم بچه سخته و. فلان ...بعد شوهرم رفت بیرون باشوهر زنه...منم تو خونه بودم رفتم پرده جلو درم دربیارم چون ب اونممالیده بود...بعد زنه چنبار درو پشت هم کوبید محکم و رفت و اومد شوهرشو صدا کرد بعد داد زد سر بچه ها کمن میخواستن بیان بیرون و گفت برا چی میاین بیرون مگه نمیبینی رات نمیدن میگن نیا خونمون....

خدایا شکرت😍
2706