2410
2553
عنوان

با همسایم دعوام شد بدجور

62810 بازدید | 411 پست

سلام...خیلی ناراحتم از ادمی ک فکر میکردم دوستمه اما امشب خودشو خوب نشون داد...نزدیک دوساله تو اینخونه مشینم زنه دوقلو.داره خونه ما دواا واحد چسبیده بهمه...ازسه ماهگی بچه هاش من بعد عروسیم اومدم تو این خونه...بچه هاش بامنو شوهرمم بزرگ شدن همش میفرستاد اینجا ماهم عاشق بچه....خلاصه امشب اومد بگفت چ ش اسهال بود من تو اشپزخونه بودم بچه هاها پیششوهرم بودن...یدفه شوهرم دید بچه ریده ب فرشمون...من کلی گریه کردم شوهرم ب زنهفت اومد تمیز کرد اما من تواز اشپزخونهریه میکردم حالم خوب نبود خیلی ناراحت بودم واقعا دیگه ازین خونه خیته شده بودم بعدش...

خدایا شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2714

بچه های خانومه اسهال بودن...پی پی کردن به فرش استارتر ایشون هم از ناراحتی زده زیر گریه حالا گریه کن کی گریه نکن...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خبببببب

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706