2737
2739
عنوان

امشب همسر نامرد و بیغیرتم جلوی مادر و خواهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 132522 بازدید | 956 پست
ما میخوایم خونه بخریم ، چون وامه سه دنگ من سه دنگ ایشون ولی میگه اگه میخوای میزنم بنامت بقیه ش رو&n ...

نخیــــــــــر نمیخواد فداکاری کنی بزن بنام خودت ازکجا معلوم بعدا بچه هات یاچمیدونم خودش یا خانوادش برات شیر نشن

دلت براخودت بسوزه نمیخواد برا مرد جماعت دلت بسوزه

حلالت نمیکنم اگه نزنی هر۶دنگو بنام خودت یگو باشه عشقم ولی هروقت خواستی من بنامت میکنم عزیزکم

بعدا نکنیا

تودیکه کی هستی دختر هنوز اون روشو ندیدی مادرمنم مثل تو دلسوز بود نزاشت بعدم برادرام ازخونه بیرونش کردن بعله بخاطر اینه خشنم

خداکنه بخونی پستمو یاخدا

A A
بچم دو سال و سه ماهشه مهریه م ۱۴ تا سکه هست با یه سفر حج همه چیم رو هواست

ای وای مهرت کمه با مهریه می‌تونستی تحت فشارش بذاری

ولی غصه نخور خدا رو شکر بچت دختره تا هفت پیش خودته تا نه سالگی بین هردوی شناس ولی نه سالگی خودش تصمیم میگیره

پیش کی باشه

مطمعنا پیش خودت میاد 

پیج خوشمزه من @angel__dessert

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین وقتی دونفر ازدواج میکنن متعهد میشن دلیل خیانت شوهرت چی بوده؟من اگه بودم میرفتم حتی شده برا تنبی ...

نميدونم واقعا همه چي پرفكت بود نميدونم چرا رسيد اينجا

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم
2731
نميدونم واقعا همه چي پرفكت بود نميدونم چرا رسيد اينجا

بمیرم برات خواهری.....شوهرت چی میگه؟پشیمون نیست؟

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
نه از من سر تر نیست از محل زندگیمون تا فامیلمون سبک زندگیمون ولی من عاشقش شدم گفتم یا این یا هیچکس ه ...

ببین گلم با اینکه بنده موافق و مدافع زنها هستم احساس میکنم یجایی کم گذاشتی بخدا ازت دلگیر بوده ک منفجرشده عین دیگ ترکیده رو خودت بیشتر فکر کن  و کار کن رو خودت زنانگیت تو راحت میتونی مثل موم تو دستش بگیری منم عاشق شوهرم بودم خودم پیشنهاد دادمو جلو رفتم ولی جوری برخورد کردم ک حرات نداره بگه من خواستمش همیشه یجوری بودم ک خودش همه جا گفنه تنها ارزوش من بودم

گلم نترس ماهیرو هروقت از اب بگیری تازه هست نزار بحث پیش بیاد شاید لحنت و طرز حرف زدنت کنایه امیز بوده فکر کرده داری متلک میگی بهش

بخاطر خودت و بچت یک فرصت بده همه چیزو خراب نکن دادگاه خانواده و حکم طلاق سرجاشه نابود کردن اسونه بمون و اباد کن

یمدت تحقیق کن تو نت بگرد ببین چیا تو رفتارت عوض شده ازش بپرس چرا ازت دلگیره چیا باعث شده رازهای زندگیتونو برملا کنه بگو دوست دارمو دلم نمیخواد از دستت بدم تو قهرمان منی مردا عاشق ببخشید خرشدنن رک گفتمت ک بگیری چی میگم براخودت ارزش قایل شو نگو پدرش نمیده اینم نمیده نه تو میتونی با رفتارت حرفات و رابطتون درستش کنی کلی تاپیک هست

گلبوته خانوم

گرانبها

اینا تاپیکهای خوبی دارن برو و یاد بگیر و عمل کن فاز غم رو بیخیالشو اباد شو اباد کن

نوفق باشی رفیق

A A
معمولا مردا موقع اسباب کشی و کارای مهم دیوونه میشن  منو شوهرم سر اسباب کشیا تا مرز طلاق میریم

اه بدم میاد! یعنی چی! مثلا مردن! 

منم شوهرم تو اسباب کشی داشت دیوونه میشد! البته من در اون حین سقط و کورتاژ هم داشتم! دااااغون بودیم 

بمیرم برات خواهری.....شوهرت چی میگه؟پشیمون نیست؟

دور از جون عزيزم بموني براي عزيزات

نميدونه كه ميدونم هنوز بروش نياوردم اونم تمام چت هاشو پاك كرده

همه چی میتونه بهتر بشه,فقط کافیه خودمون بخوایم
2738
دور از جون عزيزم بموني براي عزيزات نميدونه كه ميدونم هنوز بروش نياوردم اونم تمام چت هاشو پاك كرده

خیلی خانم و خونسردی گلم من بودم همون لحظه میکشتمش خیانت کار کثیفیه حتما جدی برخوردکن

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

آدرس ایذه . 👑فروش انواع تاج و ریسه با سنگهای اتریشی👑 .قیمت از ۱۵😍 هزار تومان تا ۴۵ هزار تومان😍. سفارشات پذیرفته میشود لطفا خرید به پیج اینستام سر بزنید اونجا سفارش بدیدکنیدanita.bandani12۶۳. دستم خالیه 😔

ببین گلم با اینکه بنده موافق و مدافع زنها هستم احساس میکنم یجایی کم گذاشتی بخدا ازت دلگیر بوده ک منف ...

مرسی از حرفای قشنگت چشم 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
چه بی‌غیرت بدون پول گذاشت بیای تنهایی خونه!!!!پدر شوهر مادر شوهرت حداقل نمیذاشتن تنها بیای میرسوندنت ...

بارها این کارو کرده بار اولش نبود بیشعور

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2706