2733
2734
عنوان

دندون درد مردم

108 بازدید | 20 پست

نمک

سیر

نوافن، 4تا

زنجفیل

همه رو استفاده کردم

ولی تاثیر نداشت

دندون درد زده به گوش و سرم 

یعنی گوشم و سرم داره درد میکنه از دندون درد

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه پوسیدگی داره چسب قطره ای بریز خودمم این کارو کردم 😁😁اگه تونستی فردا میخک بخر بزار روش

میخک قبلا امتحان کردم 

زبونم و لپم بی حس شد ولی دندون دردم نخابید

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
2738

شیاف دیکلوفناک .قرصه استامینوفن بریز رودندونت یا قرص استامینوفنو حل کن بریز روش 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
یه کاری بگم بکن ینی تا یه سال دندون دردت خوب میشه

چی ؟ دندون منم ابسه کرده اندازه یه گردوبادکرده

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
بگو، بگو، جون مادرت

عنبرنسارو بریز تو پیپ بکش اگه هم پیپ نداری یه سیگارو خالی کن توشو عنبرنسا پر کن بکش تا چند روز این کارو بکن دیگه درد نمیکنه

خودم سه ماه از دندون درد مردم فقط اینجوری خوب شد

خوابم میاد  
عنبرنسارو بریز تو پیپ بکش اگه هم پیپ نداری یه سیگارو خالی کن توشو عنبرنسا پر کن بکش تا چند روز این ک ...

عزیزم یعنی فقط دردش ساکت شد یا کلا خرابیش؟؟ 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

اونایی که کلا زیاد دندون درد میگیرن مثل من، دندونشون رو زود به زود با سرکه طبیعی انگور+نمک دریا ماساژ بدن عالیه

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2706