2733
2739

اول خودم جونم برات بگه من بچه که بودم عکسهای علی دایی رویواشکی میخریدم وزیرلباسام قایم میکردم وتنهاکه میشدم نگاش میکردم شباهم همش توخیالم باعلی دایی میرفتم خریدکلی برام خرج میکردکلی هم سفرمیرفتیم باهم 😖😖😖😖😖چیه خوب تورویاهام عشقش بودم دیگه😆😆😣😣😣😩😩😩😛😛😛😖😖😖😖

خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سنگ ریزه کردم تو سوراخ دماغم رفت بالا گیر کرد...

داشتم میمردم ازترس...

کلی با کمک مامانم سوراخ اونیکی رو گرفتم بافشار زور زدم اومد پایین مامانم با منقاش(موچین)درش آورد😐😐😐😐😐😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

اینکه همش آرزوم بود یه پسر پولدار و خوشتیپ بی مادر و خواهر و پدر بیاد منو بدزده ببره بهم تجاوز کنه حامله بشم مجبور بشم زنش بشم😓😓😓😓

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
زنگ در ميزدم در ميرفتم 

ایول منم این کارو میکردم چقدر حال میداد الان بچه ها که در خونمون رو میزنن و فرار میکنن خیلی حرص میخورم 

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
اینکه همش آرزوم بود یه پسر پولدار و خوشتیپ بی مادر و خواهر و پدر بیاد منو بدزده ببره بهم تجاوز کنه ح ...

😐😐😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706