2737
2734
نه شاید یکم بهتر شده باشه، البته میگن بعد از بچه بهتر میشن که من هنوز جرات نمیکنم بچه بیارم

اره میگن بعد بچه خوب میشن ولی خوب من دیدم کسایی که قبل بچه دارشدنشون هم اجازه میدان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و این در حالیه که من تو دوران مجردی بسیار آزاد و مستقل بودم 😐

وای وای منم ب شدت ازاد الان دوساله عقدم روز به روزم بدتر میشه اصلا یه دونه رفیقم ندارم خوب به جهنم با خاهرمم که مجرده نمیزاره برم بیرون

هیچوقت نگفته نرم ولی چون استان دیگه سرکاره به شدت عصبی و نگران میشه منم از زمانیکه متوجه شدم اذیته مراعات میکنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
هیچوقت نگفته نرم ولی چون استان دیگه سرکاره به شدت عصبی و نگران میشه منم از زمانیکه متوجه شدم اذیته م ...

منم گاهی وقتا شوهرم نمیگه نرو ولی بعداز اومدنم به خونه یه بحثی یا اوقات تلخی راه میفته

منم گاهی وقتا شوهرم نمیگه نرو ولی بعداز اومدنم به خونه یه بحثی یا اوقات تلخی راه میفته

از نگرانیه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
وای وای منم ب شدت ازاد الان دوساله عقدم روز به روزم بدتر میشه اصلا یه دونه رفیقم ندارم خوب به جهنم ب ...

دقیقا رفیقامم از دست دادم ولی الان با یکیشون تلفنی دوباره ارتباط برقرار کردم(البته ازش دورم)، معمولا بعد از چند سال بهتر میشن

2738

حالا من شوهرم برعکسه...همش میگه برو بیرون...برو کلاس. برو خونه دوستات..برو خونه همسایه...

ولی من تنهایی اصلا دوست ندارم برم بیرون

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2706