2733
2739
آره منم حامله بودم چقدر غصه خوردم. برای شوهرمم تعریف می کردم. ولی خب یادمه برگه های پذیرش برای آزمای ...

منم هی ناراحت بودم براش آخه عکس خودشو بچه هاشم میزاشت من تازه میبینم دروغ بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تایپیک اون خانمه ک اسم بردارشوهرش آریا بود و مشکل قلبی داش

وای چقد دلمسوخ؛اصن تا چن روز ذهنم درگیرش بود

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2731
فاخته جریانش چیه ب منم بگین

یه کاربر که همسرش زن دوم گرفته بود. یعنی اول باهاش دوست شده بود بعدم خواستگاری. بعدش شوهرش می گفت طلاق نگیر تو بمون من به خاطر پول اونو گرفتم و فلان مقدار(خیییلی زیاد مبلغش یادم نیست) بهت پول میدم بمون و ... از این مدل ناله های حرص درار.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

کاربریم چندوقت پیش عکسای اینستارو میذاشت والاوبلا میگفت خودمم😂😂طفلی بدجور عقده داشت

اسم کاربریش یادم نیس ولی بچه ها عکسارو پیداکردن رو شد خانوم خودش نیس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اون خانومی که گفته بود قلب برادرشوهر ۱۰ ساله اش با باتری کار می کنه و..‌‌‌

البته من ساده ام وگرنه هیچ کس اون زندگی اغراق آمیزو تحمل نمی کنه

اونم یه دختر تازه عروس ۲۰ ساله

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
2738
اون خانومی که گفته بود قلب برادرشوهر ۱۰ ساله اش با باتری کار می کنه و..‌‌‌ البته من ساده ام وگرنه ه ...

حالا یه نفر از من درخواست کرد بهش کمک کنم ولی گقتم نمیتونم اعتماد کنم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706