2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تا امشب دعوا راه نندازم نمیخوابم

نمیتونم اسم ببرم عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
آره به تبعیت از ایشون همه امضاشونو گذاشته بودن❌من یک فمینیست هستم❌

میشه خلاصه وار بگی چی بوده

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
چجوری تشخیص داد؟من چقد دلم سوخت الان تازه فهمیدم سرکاری بوده😐😕

داستان اینجوری شروع شد یه خانوم دکتری که تازه عضو شده بود اومد تاپیک زد که اون خانومی که از اریا نگهداری میکرد بیاد خصوصی پیام بده بهم من حاضرم کمکش کنم و دکتر هستم ... نی نی یار فک کنم 3 بود اومد گفت دکتری یا خودشی 😄 تشخیص داده بودن که هر دوتا اکانت از یه گوشی هست 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹
2738
من فاخته روباورکردم باهاشم درارتباطم اون خانمی هم که میمون داشت بافریب خورده اونوروباورداشتم 

وقتی خودشون گفتن ببخشید من مشکل روحی دارم چه جور بازم درارتباطی؟🤔

اون خانمه که تاپیک زده بود شوهرم‌ میخواد زن اولشو عقد کنه بعدا رو شد که اون خانم اومده تو زندگی اقا و باعث شده زنش طلاق بگیره

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
عزيزم ميشه خلاصشو بگي خيلي دوست دارم بدونم موضوعشون چي بوده

ساریتا میگفت یه میمون تربیت شده دارم و هر روز عکس از ظرف شستنش و کار کردنش و لباساش میذاشت تا اینکه یه روز آفرودیت عکسشو توی اینستا دید فهمید اون میمون خارجیه و پیج هم داره و این دختر دروغ میگفته. اومد تاپیک زد براش. ساریتا عذرخواهی کرد و نی نی یار ترکوندش. خاک تو سرش عقده ای.

فاخته هم میگفت شوهرم زن گرفته و میزنم و اینا. تا مچشو گرفتن . دروغ میگفت. اونم بسی عقده ای بود 

2706