2737
2734
عنوان

فقط باهوش ها بیان👧 به نظرتون برای چنین شخصی چه شغلی مناسبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 38 پست
واقعا باید باهوش باشی همزمان همخ رشته ها و شغل ها رو بیاری تو ذهنت و با این ویژگی ها تطبیق بدی و انت ...

منطقی در عین رویا پردازی!!!!!! این نمیتونه کمکی به پیدا کردن شغل بکنه

به یچیزی هم دقت کنید اینکه تو این مملکت کسی سر شغل اصلیش نیست✌

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉
نه عزیزم سخت در اشتباهی.  من خودم عاشق ریاضیات بودم. یعنی نخونده سخت ترین سوالا رو حل میکردم. ...

این دیگه برمیگرده به آینده نگری فرد نه اینکه کسی علاقه اش رو دنبال نکنه. به نظرم بهتره ببینیم از نظر شخصیتی مناسب چه کاری هستیم چون منطقی تره و بعد علاقمند هم میشینم. خیلی از بچه ها ما اومدن حقوق و علاقه داشتن اما مثلا خجالتی هستن و یه ارائه ساده نمیتونن بدن چه برسه برن وکیل شن....!

الان همه میدونن رشته ریاضی تو ایران برای خانما مناسب نیست و مگر اینکه بری اونور آب...

برات ناراحت شدم چون درکت میکنم. در حد شما نیستم اما تو دبیرستان جزو بهترین بچه ها بودم و شاگرد اول اما ببین به کجا رسیدم....شما نگران نباش ببین میتونی برای ادامه تحصیل بورسیه بگیری بری اونور؟...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطقی در عین رویا پردازی!!!!!! این نمیتونه کمکی به پیدا کردن شغل بکنه به یچیزی هم دقت کنید اینکه ...

بله دقیقا. منطقی و در عین حال رویا پرداز. شخصیت من intp هست و همه مخترع ها😑 اینجوری بودن...

من که نمیتونم برم اختراع کنم😂

راستش بقیه هر جوری هستن به من مربوط نیست من نمیخوام مثل بقیه جای اشتباهی باشم. با شنیدن اینکه بقیه ال و بلن آروم نمیشم...

این دیگه برمیگرده به آینده نگری فرد نه اینکه کسی علاقه اش رو دنبال نکنه. به نظرم بهتره ببینیم از نظر ...

اره میتونم. از طرف یکی از دانشگاههای آلمانم دعوت شدم ولی ب خاطر شوهر و بچه هرچقدر سبک سنگین کردم نشدنی بود

2731
حساس و خیال پرداز و کم حوصله به جز معلمی طاقت کار دیگه ای رو نداره قاعدتا .

عجیبه برام. تحمل کردن بچه ها صبر ایوب میخواد و بس خیلیم بی ادب شدن نباید روحیه حساس داشته باشی

من سه تا از دوستام دانشگاه فرهنگیان میخونن یکبار همراهشون رفتم خوابگاه اونجا و بعد هم تو مدرسه از نزدیک دیدم کارورزیشونو. به قول یکیشون باید دلسوز،بسیار صبور،دارای فن بیان قوی و اعتماد به نفس و علاقمند به بچه ها و قناعت پیشه باشی.

خیال پردازیش رو نمیدونم... بیشتر به مشاغل هنری میخوره تا معلمی که کار واقع گرایانه ست

2738