2733
2734
عنوان

شمابودین چیکارمیکردین

161 بازدید | 16 پست

خونه مامانم بودیم.موقع برگشتن به خونه بچه ها تو ماشین دعوا کردن.عادت همیشگیشونه..شوهرم گفت میخواستم ببرم بگردیم به خاطراین کارتون دیگه نمیبرم..منم فکرم مشغول بود یچی نگفتم..رسیدیم خونه فککردم شوخی میکنه گفتم حالا بیخیال بریم دور..گفت نه امکان نداره برین خونه منم کار دارم باید برم.بچه ها دعوا کردن تو هم یه کلام حرف نزدی تو راه.(اخلاقش یکم اذیتم میکنه .اینکه خیلی گله منده و رو چیرای کوچولو هم ساسیت نشون میده)منم گفتم به جهنم گدای دور زدنات نیستیم که .بعد باعصبانیت پیاده شدم و اومدم خونه..شما چیکار میکردین 

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است،السلام ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی بگم خب بچه ها رو تنبیه کرده تو هم بایر طرف شوهرت میشدی 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
ولش  کن مهم  نیست  اصلاااا اهمیت  نده نقطه  ضعف  نشون  نده....

الان اومد خونه چیکار کنم؟دلم پره اخه

چی بگم خب بچه ها رو تنبیه کرده تو هم بایر طرف شوهرت میشدی

به رفتار منم گیر داد.گفت حرف نزدی توراه.. اعصابم خورد شد...الکی روهمه چیز حساسه..اتفاقا منم گفتم یادتون بمونه ادب بشین

هیچی وقتی شوهرم پسرم رو دعوا کنه دخالت نمیکنم میگم پدر پسرن خودشون میدونن گشت و گذار بزار برا یه شب ...

با تنبیه بچه هاموافقم..ولی الکی منم قاطی بچه ها کرد.منم اعصابم خورد شد.

به رفتار منم گیر داد.گفت حرف نزدی توراه.. اعصابم خورد شد...الکی روهمه چیز حساسه..اتفاقا منم گفتم یاد ...

خو بهت اهمیت میدع دیع ینی هواسش بهت هس ک حرف نزدی وگرنه میگف ب درک حرف نزنه صداشو نشنوم ازین زاویه نگا کن بدشم همیشع پیش بچها طرف شوهرتو بگیر

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍 خدایاااا مرسییی بابت همه چی شکرت😍الهی همه ی عاشقارو ب عشقشون برسونو خوشبختشون کن ارزوی همرو براوردع کن ماهم بین اونا   
بعد از دو تا بچه دیگه اخلاق همسرتونو باید بشناسی.خوب مقصر نیست شما چیزی نگفتی بنظر من بهترین تنبیهو ...

خاستم ازروی محبت وارد بشم وبگم ببخششون ..دیدم به منم گیر داد.منم نصفه ول کردم و عصبی شدم.بچه ها هم گفتن ببخشید..من الان با بچه ها قهرم این یعنی موافق تنبیهم

خو بهت اهمیت میدع دیع ینی هواسش بهت هس ک حرف نزدی وگرنه میگف ب درک حرف نزنه صداشو نشنوم ازین زاویه ن ...

همیشه همینکارو میکنم..طرف شوهرمم تا دوگانه تربیت نشن

2706