2733
2739
عنوان

حق با من نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 33 پست
اصلا به شوهر من چه ربطی داره؟

خانمه باید بدونه زنگ نزنه.حالا زنگ میزنه چی میگ؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خانمه باید بدونه زنگ نزنه.حالا زنگ میزنه چی میگ؟

میگه امار بگیر ببین راست میگه که تو جاده ی ....هست

یا میگه من چیکار کنم شک دارم بهش نکنه با کسی باشه

باز زنگ‌ میزنه میگه چرا خبر ندادین  ،میگه دعوامون شده زده شکسته یه چیزی رو ....همش حرفهای الکی اینقدر هم با ناز وعشوه حرف میزد

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه از ظهر اینهمه زنگ وپیام؟؟؟

خب ارع نگرانه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
میگه امار بگیر ببین راست میگه که تو جاده ی ....هست یا میگه من چیکار کنم شک دارم بهش نکنه با کسی باش ...

وار خانمه اشتباهه.شوهرت بگه جواب منم نمیده ک ول کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731