2737
2739
عنوان

دوستانی که دختر دارید چجوری میشوریدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 38 پست
من روزی ۱۲ ساعت بازه ۱۲ ساعت بسته البته هنوز راه نیوفتاده

اونوقت  اون ۱۲ ساعت که بازه جیش نمیکنه؟؟؟؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
دختر چند ساله؟ دختر من ۶ سالشه تو حمام لیف میکشم اون ناحیه رو بسختی و بدبختی چون خیلی تپلیه میترسم ...

اخی عزیزم😊ولی عزیزم حتما لاغرش کن من خودم نوجوانی خیلی چاق بودم با خودم میگفتم کاش از بچگی بهم مادرم کم غذا میداد .دوستام همشون ترکه و باریک منم خپل 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم چه اشکالی دارع مادرشی قصد و غرض که نداری فردا پس فردا خدای نکرده عفونت بگیره خودت سختیشو می ...

ممنونم اخه گفتم نکنه باید جور دیگه بشورمو بلد نیستم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728

حتی دکتر مدنی به من گفت

با کرم موستلا خیلی خیلی کم بزن سر گوش پاک کن

بعد مجرای ادرار رو باز کن که ادرار جمع نشه برگرده روزی یکبار

😢😢😢اولش سختم بود

اصلا هم پماد تو قسمت واژن نزن

اون فاصله هم همیشه تمیز باشه

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
اونوقت  اون ۱۲ ساعت که بازه جیش نمیکنه؟؟؟؟

چرا زود شلوارشو عوض میکنم که سرما نخوره البته خیلی سخته ولی خب میگم گناه داره اخه پوستش خیلی حساسه زود قرمز میشه

بچها دختر من ۲۹روزشه پماد ک زدم رفته وسط بلورش دستم ک میگیرم پاکش کنم نمیزاره کلی تکون و جیغ میزنه چ ...

حتما حتما تمیزش کن

دکتر باز میکنه میبینه کثیف باشه دعوات میکنه

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
بچها دختر من ۲۹روزشه پماد ک زدم رفته وسط بلورش دستم ک میگیرم پاکش کنم نمیزاره کلی تکون و جیغ میزنه چ ...

دکتر بمن گفت حتما همیشه پماد کالاندولا بزن ولی خیلی کم اگه کم بزنی به اونجاش نمیرسه

2738
حتما حتما تمیزش کن دکتر باز میکنه میبینه کثیف باشه دعوات میکنه

اره درسته مرسی

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز