2733
2734
عنوان

روزی که دکتر بهم گفت بچت فلج می‌شه

2994 بازدید | 129 پست

رو تخت بیمارستان بودم و هفت ماهه حامله. 

ماجرا از اینجا شروع شد که دکتر اول به سایز کوچیک شکمم شک کرد و بعد از اینکه سونو فرستادم، گفت آب دور جنین خیلی کمه. آبم ۶/۵ بود. گفت مایعات زیاد بخور و هفته بعد دوباره سونو بده. همین کارو کردم و هفته بعد دوباره سونو دادم. درکمال ناباوری، آب به‌جای اینکه زیاد شده باشه کمتر شده بود. شده بود ۵!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر بهم آمپول آنکسوپارین داد. گفت اگه دوست داری بزن. منم تردید داشتم. نمیدونستم چه‌کار کنم. تو همون یه هفته آمپولو زدم. اما اون آمپول و آبایی که خورده بودم تاثیری نداشت

2738
امیدوارم که اخرش بگی دکتر اشتباه کرده بوده😭😭

امضات باحاله

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

گفت حتما باید بستری شی. منم از همه جا بیخبر، تو بیمارستان خصوصی که بیمه هم قبول نمیکرد بستریم کرد. فقط تنها کاری که کرد بهم سرم زدن. دکترم هم از قضا رفته بود مسافرت. وقتی اومد، مادرمم بود کنارم تو همون بیمارستان هولهولکی اومد بالاسرم.

2706