2733
2739
عنوان

دیگه نمی تونم‌:-(

121 بازدید | 10 پست

من ازخردادرژیمم 

چقدرتلاش کردم که از۹۲کیلوبرسم به ۶۴ 

احمق شدم به حرف دیگران گوش دادم 

هی بهم میگن بدنت بهم میریزه 

بسه یکم استراحت بده 

منم ۱۷روزعیدواستراحت کردم 

زیاده روی نه ها...

فقط عادی خوردم 

از ۱۷فروردین شروع کردم 

هرروز شکست میخورم 

اصلادیگه نمیتونم توشرایط رژیم باشم افتضاح ولع خوردن دارم 

تاقبل این استراحت لعنتی عالیییییی پیش میرفتم

وای منم دقیقا اینجوری می شدم. کافی بود یه روز رژیم رو ول می کردم یا به قول دیگران استراحت می دادم. وزنم دو هفته ثابت می موند.

اصلا نباید به توصیه ی دیگران توجه کرد. خودت سیستم بدنتو بهتر می شناسی. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم دقیقا اینجوری می شدم. کافیه یه روز رژیم رو ول می کردم یا به قول دیگران استراحت می دادم. وزنم ...

دقیقاهمینطوره 

من عالی داشتم پیش میرفتم 

عالی 

این استراحته همه چیزوخراب کرد 

به هیچ وجه نمیتونم ۱۲۰۰بخورم دیگه ازضعف خفه میشم

2731

برای استراحت،،،،فقط یک هفته لازم بود خواهر،،،اشتباه کردی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
دقیقاهمینطوره  من عالی داشتم پیش میرفتم  عالی  این استراحته همه چیزوخراب کرد  ...

ناامید نشو دیگه. این همه پیش رفتی. اگه ول کنی یا روحیه تو ببازی همش بر می گرده. کالری رو کم کم کمش کن. با چیزای کم کالری جایگزین کن. اگه می تونی فعالیتتو بیشتر کن. تا کم کم مثل قبل بشی و عادت کنی.  سوپ کم کالری درست کن برای خودت. اگه میان وعده می خوری پاپ کورن درست کن تو خونه. 

من سمنو هم می خوردم. 

منم مثل خودتم. طول می کشه تاعادت کنم. ولی وقتی عادت کردم دیگه نباید تا رسیدن به نتیجه تغییرش بدم. اصلا هم بدنت به هم نمی ریزه. من چند سال پیش با کالری شماری وزن کم کردم. نه پوستم خراب شد نه موهام ریخت. از قبلم خیلی خیلی سالم ترم. وزنم هم بر نگشت. چون دیگه کالریا رو می دونم. حساب می کنم. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
الان چه کارکنم به نظرت؟

انگارکه بخوای از اول شروع کنی،،،،اولش یه مقدارباید سختی بکشی تا دوباره به رژیم عادت کنی،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

عزیزم برای اینکه این اشتیاقت به خوردن از بین بره بطور کامل نمک رو از غذاهات حذف کن من اینکارو کردم عالی بووود

فکرشو بکن به شدت گرسنه م میشد  غذا میخواستم اما وقتی میخوردم بی نمک و بدمزه بود و احساس سیری میکردم