2733
2739

این درسته که خواهر تا برادرشو میبینه میگه چقدر چاق شدی تو. چقدر موهات ریخته. بره تو کیف پولوشو نگاه کنه. بگه شلوارت خوبه برا شوهرمم از اینا میخوام. بگه لباست زشته. بگه دسته کلید هات چقدر زیادن. بگه اینارو بخور. اونا رو نخور. بگه فلان کشور نرین. فلان برین برای مسافرت. بیاد خونمون بگه فلان وسایلت زیاد جالب نیست. بهترشو دیدم. آیا این حرکاتش درسته؟ دلم میخواد از وسط نصفش کنه. شما باشین چه میکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کم محلی میکنم حساس نباش عزیزمممم

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2738

خواهرشونن ديگه.به ما چه😐

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

نه والا منم خواهرم فقط پرستار بیمارستان و مریضی و زایمان خانماشون و بچه هاشونم و اژانسشونم و ... الانم که خانم اولی جدا شده دارم بچه هاش رو بزرگ میکنم 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706