2737
2734
عنوان

مردمم مادرشوهردارن منم مادرشوهردارم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 45 پست

من یکی که برای مادر شوهرم از دختراش هم بیشتر کار کردم . مریض داریشو کردم خونه تکونی اثاث کشی خونه تمیز کردن لباس شستن ظرف شستن اتو کردن خرید کردن  ولی آخرش شد بی احترامی خودم. اونقدر بهم بی احترامی میکنه که مجبورم ازش دوری کنم که اعصابم راحت باشه ولی چه کنم که نمیتونم مثل خودش باشم و بی احترامی کنم. به نظر من هرچی خوب باشی بدی میبینی. همیشه باید بد بود تا همه بهت احترام بذارند

من یکی که برای مادر شوهرم از دختراش هم بیشتر کار کردم . مریض داریشو کردم خونه تکونی اثاث کشی خونه تم ...

اون خواهر شوهر که برا مادرش کار نمیکنه برا مادرشوهرشم مطمئن باش هیچ کاری نمیکنه کلا راحتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خواهر شوهر که برا مادرش کار نمیکنه برا مادرشوهرشم مطمئن باش هیچ کاری نمیکنه کلا راحتن

والا بخدا خواهر شوهرای من که مادرشوهراشونو بدبخت کردند. بخدا مادرشوهراشون ازشون حساب میبرند و میترسند.

ای بابا همه میگن سر دخترش بیاد.  منکه خواهر شوهر ندارم چی؟  فک کنم چون میدونن دختر ندارن ...

شک نکن یجوری یجایی تاوان پس میدن

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2731

من بارداری دومم،وقتی گفتن بچه مشکل دارهو باید سقط شه،مادرشوهرم به بهونه ناراحتی حتی پانشد بیاد سر بزنه بهمون،چه برسه به تلفن زدن.بعد روزی که از بیمارستان مرخص میشدم،با شوهرم اومده بود بیمارستان یه جعبه شیرینی گرفته بود دستش داشت پخش میکرد،تو ماشین به جای اینکه دلداری بده،میگفت خدارو شکر راحت شدی

الان همون مشکل واسه دخترش پیش اومده،منتظر جواب امنیو هستن تا پزشکی قانونی اجازه سقط بده،داره خودشو میکشه از ناراحتی،فقط منتظرم روزی که از بیمارستان مرخص میشه،شیرینی ببرم پخش کنم جلو چشمش

از همین خواهرشوهراتون یاد بگیرین که ور دل مادراشون هستن چتونه مثل اواره ها هی خونه مادرشوهرین اقا عروس دختر حساب نمیشه هوو حساب میشه نرید اونجا مثل بدبختا نگاه به دستشون کنید 

درخواست دوستی ندید 
2738
از همین خواهرشوهراتون یاد بگیرین که ور دل مادراشون هستن چتونه مثل اواره ها هی خونه مادرشوهرین اقا عر ...

کسی نگاه به دست کسی نکرد. ماهم دلمون نمیخواد بریم وقتی آقای همسر مجبور میکنه مجبوریم بخاطر آرامش زندگیمون بریم وگرنه هیچ کس از قوم شوهر خوشش نمیاد. 

عزیزم مشکل از مادر شوهرت نیس مشکل از شوهرت انقدری رو داده و حساب برده تواین سن از خونوادش ک بخاطر یه اجیل جنگ به پا کردن مرد باید انقدی عرضه داشته باشه ک هیچ کس نتونه حتی یع نظر بده تو زندگیش چ برسه به اینکه به خاطر یع اجیل جنگ به پا کنن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

یا من زیادی خرشانسم،یا مادرشوهرم آدم فضایی چیزیه،آقا چرا مادرشوهر من مثل مادرشوهرای شما نیس؟😐من حامله شده بودم به خاطر شرایطم مجبور شدم برم خونه مادرم بعد مادرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم گفته بود برا عروسم توت فرنگی و آناناس خریدم بیا ببر براش، خودتم جرات داری دس خالی برو دیدنش😐

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

خواهر شوهر من به نامزدم فقد یع پیشنهاد داده بودک  پول عروسیو بدین خونه بخرین جای عروسیم برین کربلا گفته بود تو کارای ما دخالت نکن این تصمیمو من وزنم میگیریم ک چیکار کنیم چیکار نکنیم از اون موقع هیچ کدومشون جرئت نکردن یه نظر بدن تو کارامون بااینکه اخرین بچس همشون ازش ۶-۷سال بزرگن ولی خیلی ازش حساب میبرن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706