2733
2734

مامانم ی دعا نویس داشت که سید بود و خیلی مومن و فقط سوره قران و ایت الکرسی و وان یکاد رو با نفس و قلم پاکش میپیچید و واقعا اب رو آتیش بود

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چجوري بود ؟؟؟ يعني بهت گفته بود چكارهايي انجام بدي؟ اگ مايلي ميشه بگي مشكلت چي بود؟

راستش منو شوهرم بشدت همو دوست داريم و بهم رسيديم اما بعد يع مدت كوتاع خيلي حالم بد بود مدام بهونه ميگرفتم دعوا ميكردم خواباي بد ميديدم و خيلي كلافه بودم همه از من بدشون ميومد بخصوص خونوادع شوهرمو حتي خونواده خودم تو تمام مراسمات و مهموني و جشن ها حتي ختم بعدش يه دعواي مفصل با شوهرم داشتم اونم بدون هيچ دليلي همش به شوهرم گير ميدادم بايد بريم منو طلاق بدي هيچ حق و حقوقي نميخوام حتي خونه اي كه به اسمم زدي رو بهت پس ميدم حتي همه طلاهاتم پس ميدم!!! با اينكه عاشق شوهرمم ثانيه اي بدون اون نميمونم و خيلي پول دوستم اينجا بود كه بع خودم شك كردم ديدم اين من نيستم و يه بلايي سرم اومده رفتم سراغ سيد كه قبلا هم ازش دعا گرفته بودم اما واسه افزايش هوش و موفقيت و رزق و روزي و اينا طالعمو ديد گفت دعا نوشتن واست و بستن!!! كله كارام بسته بود هم خودم هم شوهرم با اينكه ادم خوشبخت و موفق بودم ولي خيلي حال روحيم داغون بود بعد از غسلي كه كردم همه چيز درست شد!! خونوادع شوهرم روي خوش بهم نشون نميدادن بدون هيچ دعوايي ماه ها بود با هم قهر بوديم فرداي همون شب زنگ زدن و دعوتم كردن زندگيم اروم شده و مشكلاتم حل شدع 

اينم بگم كع سيد اصلا دروغگو و كلاش نيس ققط ١٥ هزارتومن ميگيرع كسي واسه ١٥ تومن دروغ نميگه همه ازش راضي هستن و واقعا اگع نيازي بع دعا نداشته باشي ميگه مشگلت با دعا حل نميشه به فاميلامون هر چي گفته بعدا راستش در مياد 

راستش منو شوهرم بشدت همو دوست داريم و بهم رسيديم اما بعد يع مدت كوتاع خيلي حالم بد بود مدام بهونه مي ...

هزينه اش چقدر شد؟

اين سيد كه گفتي خانم؟؟؟

بايد حضوري بريم يا زنگ بزنيم؟

هزينه اش چقدر شد؟ اين سيد كه گفتي خانم؟؟؟ بايد حضوري بريم يا زنگ بزنيم؟

زنگ كه جواب نميدع شما بايد دعاتو بگيري و انجامش بدي بالاخرع هر مشگلي كه داريد از كسايي هم كه نداشته باشن هزينه نميگيرع