2733
2739

دکتر گفت برو فردا بیا.

حتی چندین ضربه هم به شکمم زد اما شیطون برنمیگشت تنبل خان😁😁

حالا نگرانم که چرا حرکتی نکرد نکنه ضعیف شده چون ویارم شدیده هیچ چیزی داخل معدم نمیمونه.

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نگران نباش بعضی وقتا لالا هستن. 

همیشه قبل از سونو چیز شیرین بخور و موقع سونو چند تا سرفه کنی میچرخه.

خیلیییییییییییییی عزیزن

برای من موقع انومالی تکون نمیخرد دکتر داشت غر میزد که شروع کرد چرخیدن دکتر گفت بهش برخورد :-)

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2731
نه نگران نباش بعضی وقتا لالا هستن.  همیشه قبل از سونو چیز شیرین بخور و موقع سونو چند تا سرفه ک ...

آبمیوه و کشمش خوردم اما دریغ از یه حرکت😐

2738
انشالله فردا تکون میخوره خیالت راحت میشه خرما حسابی بخور

انشالله چون نگرانم حتی فکر میکنم نکنه ایست قلبی کرده که حرکت نکرد فکرای منفی میاد سراغم

عزیزم 😍

ن عزیزم ریزی یا درشتی جنین ربطی ب تغذیه مادر نداره اون از وجود تو تغذیه میکنی همه مواد و املاح مور نیازشو دریافت میکنه  .خودت خیلی ضعیف میشی

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
انشالله چون نگرانم حتی فکر میکنم نکنه ایست قلبی کرده که حرکت نکرد فکرای منفی میاد سراغم

عزیزم   

این حرفا چیه مثلا سونو بودیا 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2706