2733
2734
عنوان

كيا خيلي خيلي دير بي بي چكشون مثبت شد ،يادير فهميدن حامله ان

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 25 پست
ديگه تا شنبه نشم ميرم ٢٥ بايد مشيدم الان ٢٩ شده

به نظرم نرو آزمایش عزیزم ناامید میشی بزار یه هفته دیگ بی بی بزن اگ نشون نداد برو آزمایش.چون منم تو اقدامم زیاد عقب مینداختم البته آزمایش نمیرفتم ولی صدتا بیبی میزدم

به نظرم نرو آزمایش عزیزم ناامید میشی بزار یه هفته دیگ بی بی بزن اگ نشون نداد برو آزمایش.چون منم تو ا ...

منم ماه قبل صدتا زدم حيف پولام

اين ماه ٣ تا زدم ولي بازم منفي

تا حالا انقدر عقب نداختم

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باید ۱۲میشدم هنوز نشدم 😁😁😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2728
واقعا

اره.

بی بی زدم ۱مثبت ، ۱منفی 

آز دادم ۱۶فرودین منفی شد. گفت ۴روز دیگ تکرار کن نرفتم

۱دونه بی بی هم زدم خراب بود خط ننداخت

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

دوستان من یک هفته است از بی بی چک دارم هر روز استفاده میکنم هر بار یه شکلی میشه یه روز خط تی سفید و پر رنگ میشه یه روز منفی میشه یه روز هاله صورتی  می ندازه سه روز از  پریود گذشته امکان نداشت من تاخیر داشته باشم همیشه جلو مینداختم 

از هر دل به خدا راهی هست
2740

منکه واس بارداری اول چون یه ماه پری میشدم یه ماه نمیشدم اصلا متوجه بارداری نبودم فقط تو ماه سوم دیدم چقدر سینه هام سنگینه ک همینجوری داشتم واس مادرشوهرم میگفتم گفت یه ازمایش بارداری بده منم تا رفتم دادم‌ مثبت شد 

تازه رفتم سونو ۱۱ هفته بودم🤣در این حد دیر فهمیدم بارداری اولو 

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕