2733
2739

مادرشوهرم میخواد عمل شه ولی به من چیزی نگفته. منم زنگ زدم بهش احوالپرسی، باز بهم نگفت. شوهرم گیر داده روزا بهش زنگ بزن و تو ازش بپرس. میگم وقتی خودش دوست نداره، چی بپرسم. کلا این‌طورین. خوششون نمیاد کسی از ناراحتیاشون بپرسه. هیچ‌وقتم هیچیو به من نمیگن. مثلا اینکه خواهرشوهرم یک ماه زمان بارداریش بیمارستان بستری بوده... روح من یعنی خبر نداشت. بعد دوسه سال فهمیدن. یا وقتی شوهرم خبر بارداری منو به شوهرم داد، وقتی زنگ زد بهم هیچییی نگفت. انگار روحش خبر نداره  حالا به نظرتون بزنگم به م شوهرم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم چون شوهرت گفته مجبوری زنگ بزنی . یه زنگ بزن سی ثانیه حالشو بپرس 

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم
2728

نع

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2738

@فلفلی_جون    

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

حتی شوهرم بیاد بگه مادرم مریض شد یا خبرای دیگه.بهش میگم سوتی نده ک من میدونم و به من گفتی

هر وقتم دیدمشون میگم ای وا پس چرا همسر چیزی0ب من نگفت خدا بد نده و تمام

شمام دونبال دردسر نگرد 

2706