2737
2739
عنوان

طول سرویکس

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 59 پست

الان نه من نه مامانم جون نمونده تو تنمون از وقتی فهمیدیم همش میترسیم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
امیر مهدی و مهدی یار  من الآن نزدیک نه ماهشونه.موقعی دنیا اومدن یه هفته رفتن تو دستگاه.

خدا حفظشون کنه برای منم دعا کن

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی اگه نیاز به عمل نباشه شیاف میدن؟

من خودم بدنیا ک اومدم ۲۴۰۰ بودم . دوستام میگن برو دکتر اما من میگم طبیعیه وزنش مهم اینه ک سالم باشه

عزیزم نه ماهه به دنیا اومدی؟

۱۵۰۰ برا وزن بچه ات الآن بد هم نیست تا دنیا بیاد میرسه به سه کیلو یا بیشتر.چون اصل وزن گیری جنین ماههای آخره.بستنی هرروز بخور

عزیزم نه ماهه به دنیا اومدی؟ ۱۵۰۰ برا وزن بچه ات الآن بد هم نیست تا دنیا بیاد میرسه به سه کیلو یا ب ...

اره ۹ ماهمم بوده .راستش چون سزارین نمیکنن و میترسم نتونم کاری کنم که سزارین شم قید بستنیو زدم اینجوری پدر خودم با وزن بالاترش در میاد

یعنی اگه نیاز به عمل نباشه شیاف میدن؟

اره عزیزم استرس بدتره که حواست باشه 

خدا نگهدارت باشه تو هم رعایت کن اگه کمک داری که خوش بحالت  

اما اگه دست نهایی نهایت از  بیرون غذا بگیر

دشویی فرنگی برو 

اصلا پیاده روی نرو 

نز دیکی ممنوع

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2738
الان نه من نه مامانم جون نمونده تو تنمون از وقتی فهمیدیم همش میترسیم

خدا کمکت کنه ایشالا عزیزم فک کنم اگه الآن بری دکتر رحمتو پنس کنن ولی اگه دیر بری دکتربذاری چند هفته دیگه هم ازت بگذره و جنین رشد بکنه دیگه نمیتونن رحمتو پنس کنن همین الآن اقدام کن.خدا کمکت کنه ایشالا 

چرا خیلییییییی سخته منم دست تنهام تو شهر غریب تا دوماهگی بچه ها پیش مامانم بودم ولی بعدش تنهام

من همیشه عاشق دوقلو بودم ولی وقتی همین یکیو حامله شدم و میبینم سخته میگم پس دوقلو که جای خود دارد

اره عزیزم استرس بدتره که حواست باشه  خدا نگهدارت باشه تو هم رعایت کن اگه کمک داری که خوش بحالت ...

دوماهه خونه بابامم شوهر بی مسئولیتم ننشو چسبیده منو ول کرده