2737
2734
عنوان

خانواده های چاق

545 بازدید | 20 پست

یکی از دوستام خانواده‌ی چاقی داره. تنها فردی که تو اون خانواده لاغر بود خودش بود، تا همین اواخر خیلی هم رعایت میکرد ولی بعد از یه مدت که دیدمش به طرز عجیبی وزن اضافه کرده بود. خونه‌شون رفتم پسرای خانواده تو قابلمه میخورن و خیلی روغن مصرف میکنن. همش تقصیر مادر خانواده‌ست. شنیدم شوهرش قبل ازدواج لاغر بوده ولی موقعی که رفتن زیر یه سقف هر دو چاق شدن. مادره هم عین خیالش نیست. دلم به حالشون میسوزه. فکر کنم بقیه هم این جور خانواده ها رو دیدن؟

فامیلای ما هم اینطوری زیادن. سبک زندگی غلطه. معده هی گشادتر میشه.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما خونوادمون چاقیم البته ما مامانم خیلی رعایت میکنه خیلیم کم غذا میخوریم اکثرنم شام نمیخوریم ولی ژنتیکمون چاقه دیگه بابامو داداشم نی قلیونن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

البته همه اشم سبک زندگی نیست بعضیا به شدت استعداد چاقی دارن من همسرم اضافه وزن داره خانواده اشم چاقن البته موقع ازدواج با من هم اضافه وزن داشت من خودم خییییلی لاغرم سبک زندگیمونم نرماله غذا خوردنمونم عادیه ولی همسرم هم چنان چاقه

2740
البته همه اشم سبک زندگی نیست بعضیا به شدت استعداد چاقی دارن من همسرم اضافه وزن داره خانواده اشم چاقن ...

درسته ولی این بنده خدا بچگی نرمالی داشت ولی بعد از اینکه تحصیلاتش تموم شدو تو خونه موند این جوری شد

بچه خواهر شوهرم به خانواده پدری کشیده بود دنیا اومد تپل بود یعنی ژنتیک به اون طرف ولی بعد هی زود شیر میخورد هر۲۰ دقیقه بچه من هر دوساعت الانم خیلی تپله معدش بزرگه اندازه یه ادم بزرگ میخوره 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
اره دیگه ژنتیک که هست تغذیه هم هست الان دوست شما ژنتیک داشته ول کرده غذاشو چاق شده

چی کار میشه کرد

تمام ادمای دوروبرش چاقن

آدم میره کنارشون احساس کمبود وزن داره

به خاطر همین خودش انگئزه نداره

2706